Horoskop dzienny - wtorek 13 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Czy wtorek 13 października przyniesie Ci szczęście? Jak ułożą się Twoje sprawy osobiste i zawodowe? Przeczytaj nasz horoskop dzienny i dowiedz się, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach.
Zobacz wideo Jak uzyskać idealną kreskę na oku? Triki makijażystki

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą marzyć o dalekich podróżach i weekendowych wypadach za miasto. Choć okoliczności nie będą temu sprzyjać, uda Ci się zaplanować małą wycieczkę. Ktoś, na kim Ci zależy, będzie chciał się na nią wybrać razem z Tobą. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą niespokojne od samego rana. Intuicja będzie Ci podpowiadać, że coś jest nie w porządku. W drugiej połowie dnia możesz być świadkiem nieprzyjemnego wydarzenia. Uważaj na siebie i bliskich. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą miały dzisiaj pecha. Będzie łatwo o to, abyś coś zgubił lub o czymś zapomniał. Możliwe są także kontuzje, dlatego unikaj nadmiernego wysiłku. W drugiej połowie dnia zaświeci dla Ciebie słońce. Oczekuj dobrych wieści.

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą miały smykałkę do interesów. To dobry dzień, aby spróbować namówić kogoś do inwestycji w Twój projekt lub rozpocząć negocjacje dotyczące zakresu Twoich obowiązków. Przełożeni będą patrzyć na Ciebie łaskawym okiem. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą ambitne i bardzo pomysłowe. Twoja kreatywność zaskoczy nawet Ciebie samego. Nie wszystkim będą się podobać Twoje idee, ale najlepsza z nich na pewno zostanie doceniona. Pod wieczór czeka Cię coś bardzo miłego.

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą energiczne i pewne siebie. Odkryjesz w sobie talent przywódczy i będziesz próbować przejąć stery. Ktoś może pomyśleć, że stanowisz dla niego zagrożenie i spróbować Cię zdyskredytować. Uważaj na fałszywych przyjaciół. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą w nastroju na zmiany. Możliwe, że zaczniesz remont albo zaplanujesz metamorfozę samego siebie. Nie będziesz chciał słuchać rad innych, ale to może Cię zgubić. Nie bądź głuchy na troskliwe głosy najbliższych Ci osób. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skoropiony będą skupione na kwestiach finansowych. Przeliczysz gotówkę, spojrzysz na konto w banku i nie będziesz zadowolony z tego, co zobaczysz. Zaczniesz szukać korzystnych inwestycji i sposobów na to, aby coś zaoszczędzić. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Ten dzień będzie sprzyjał miłosnym uniesieniom. Możliwe, że ktoś zaprosi Cię na rankę lub że Ty wyznasz komuś uczucie. Jedno jest pewne - emocji będzie co niemiara, a nadchodząca noc będzie nieprzespana.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą bardzo ciekawskie, co może sprowadzić na nie kłopoty. Jeśli zbyt mocno będziesz się interesować sprawami innych, możesz zostać posądzony o plotkarstwo. Lepiej skup się na sobie i swoich najbliższych.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki skupią się na sprawach rodzinnych. Będziesz chciał spędzić z bliskimi jak najwięcej czasu i zrobisz wiele, żeby zrealizować ten plan. Usłyszysz dziś ważne wyznanie, które będzie miało swoje dalsze konsekwencje.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą tęsknić za ciszą i spokojem. Skupisz się na tym, żeby znaleźć trochę czasu dla samego siebie, ale nie będzie o to zbyt łatwo. Odpoczniesz dopiero pod wieczór, kiedy opadnie kurz codziennej bitwy.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>