Horoskop dzienny - poniedziałek 12 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Czy początek nowego tygodnia przyniesie zmiany w Twoim życiu? Jak ułożą się Twoje sprawy zawodowe i osobiste? Przeczytaj nasz horoskop dzienny i dowiedz się, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach.
Zobacz wideo Trzy sposoby na trwały błysk na powiece [Home Beauty]

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą musiały sprostać nie lada wyzwaniu. Przed Tobą sporo ważnych spraw i trudnych decyzji. W momentach kryzysowych wesprze Cię przyjaciel. Nie wstydź się prosić o pomoc, a na pewno ją otrzymasz. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą skupione na sprawach zawodowych. Uda Ci się zrealizować plan i zachwycić wynikami swojego szefa. Możesz liczyć na słowa pochwały, ale nie tylko. W  drugiej połowie dnia czeka Cię miła niespodzianka.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą spragnione uwagi i miłych słów. Będziesz stawał na rzęsach, byle tylko ktoś Cię dostrzegł i powiedział Ci coś, co połechce Twoje ego. Uważaj, bo możesz narazić się na śmieszność. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą spragnione rozmów z bliskimi i dostaną to, czego chcą. Twój telefon będzie się dziś urywać - przypomni sobie o Tobie zarówno daleka krewna, jak i bliski znajomy. Od jednego ze swoich rozmówców usłyszysz coś zaskakującego. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś w złym nastroju. Nie będziesz mieć ochoty na towarzystwo innych osób i wykorzystasz każdą okazję, aby pobyć w samotności. Niestety, będziesz musiał odbyć dziś kilka rozmów. Od ich wyniku będą zależeć Twoje sprawy zawodowe i osobiste. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą w rozrywkowym nastroju. Będziesz mieć chęć na wypad na miasto lub dziką imprezę. Ktoś z Twojego najbliższego otoczenia pomoże Ci w realizacji tych fantazji. Szykuje się pełen emocji wieczór. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś wyjątkowo otwarte i empatyczne. Jeśli ktoś poprosi Cię o pomoc, z pewnością wyciągniesz do niego rękę. Uważaj jednak, bo ktoś może próbować Cię wykorzystać. Wśród Twoich bliskich jest fałszywy przyjaciel.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś w centrum uwagi. Ludzie będą do Ciebie lgnąć i pytać Cię o opinię i rady, co sprawi, że poczujesz się ważny. Po południu będziesz miał okazję, by poznać kogoś znaczącego. Warto się do niego uśmiechnąć. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś niespokojne. Od rana będziesz przeczuwać nadchodzącą katastrofę. Okaże się nią poważna kłótnia w Twoim najbliższym środowisku. Będziesz musiał włożyć sporo energii w to, aby załagodzić ten spór. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś niesłychanie uprzejme i miłe. Będziesz w nastroju na obdarowywanie bliskich prezentami i mówienie innym komplementów. Dzięki jednemu z nich zyskasz sprzymierzeńca, który może odegrać ważną rolę w Twojej najbliższej przyszłości. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą bardzo ciekawskie i kreatywne. Jeden z Twoich pomysłów może zrobić prawdziwą furorę w Twoim miejscu pracy. Oczekuj pochwał i wyrazów zachwytu. Uważaj jednak na zdrowie. Infekcja czai się tuż za rogiem.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą miały dobry humor. Poniedziałek będzie sprzyjał poznawaniu nowych ludzi i chodzeniu na randki. Ryby, które są już w parze, mogą liczyć na prezent lub poważne wyznanie. Być może już wkrótce przeniesiesz swoją relację na wyższy poziom? 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>