Horoskop dzienny dla wszystkich znaków - piątek 9 października 2020 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki piątek zapowiada się dla osób urodzonych pod znakiem Byka, Wagi i Wodnika? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na 9 października 2020 roku.

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany mogą cieszyć się dziś urokiem osobistym, który pomoże wam zjednywać do siebie ludzi. Rozmowa z bliską osobą zmotywuje was do podjęcia ważnych decyzji finansowych. Powinniście bardziej kontrolować tę strefę.

Horoskop dzienny - Byk

 • Wasza szczerość może być dziś źle odebrana i doprowadzić do konfliktu w waszym otoczeniu. Osoby w związkach będą w stanie zrobić dużo dla swojego partnera. Zastanówcie się jednak, czy druga osoba tak samo angażuje się w ten związek.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Dobry nastrój sprawi, że będziecie dziś bardziej otwarci na innych. Wykorzystajcie ten dzień do zawierania nowych znajomości. Więcej uwagi skupcie też na sobie - ostatnio za bardzo poświęciliście się sprawom rodzinnym.

Horoskop dzienny - Rak

 • Rozmyślanie o przeszłości nie wpływa dobrze na wasz nastrój. Skupianie się na dawnych porażkach sprawi, że zaczniecie surowo traktować swoich bliskich. Kontrolujcie to, jakie wymagania macie wobec siebie i innych.

Horoskop dzienny - Lew

 • Potrzebujecie zmiany otoczenia. Rutyna sprawia, że czujecie się bez energii. Osoby w związkach mogą jednak polegać na pomysłowości swojego partnera. Single z kolei mogą wrócić do zainteresowań, które porzuciliście z powodu braku czasu.

Horoskop dzienny - Panna

 • Osoby urodzone pod znakiem Panny powinny dziś postawić na pracę zespołową. Single są dziś w dobrej energii do poznawania nowych ludzi. Osoby w związkach powinny pomyśleć nad zmianami w swojej relacji.

Horoskop dzienny - Waga

 • Niektórzy z was mogli mieć ostatnio problemy finansowe, z których powoli uda wam się wyjść. Dzięki temu poczujecie się spokojniej i z większym optymizmem spojrzycie w przyszłość. Z drugiej strony dopada was brak chęci do działania - starajcie się odpocząć.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony muszą znaleźć więcej czasu dla siebie - inaczej towarzyszące wam zmęczenie będzie się utrzymywać. Dobre relacje z partnerem i rodziną wprawią was w dobry nastrój. Jeśli wasz zawód wymaga kreatywności, to dziś będziecie mieli zaskakująco dużo pomysłów.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Osoby urodzone pod znakiem Strzelca powinny poświęcić dziś więcej czasu przyjacielowi, który być może nie mówi wam o swoich problemach. W weekend natomiast musicie zająć się sobą i regeneracją sił.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce mogą mieć problemy ze skupieniem się, dlatego realizacja ważnych zadań może wiązać się dziś z problemami. Zbyt często działacie pod wpływem impulsu. Uważajcie, by takie zachowanie nie wpłynęło na wasze dotychczasowe wyniki.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Dziś możecie być zmuszeni do podjęcia ważnych wyborów osobistych. Powinniście zostawić nieśmiałość na boku i odważnie podążać za swoją intuicją.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Powinniście zwrócić uwagę na swoje wypowiedzi. Odrobina humoru ułatwi wam rozmowy z innymi ludźmi. Poświęćcie więcej czasu na umocnienie relacji ze współpracownikami.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.