Polska - Finlandia. O której i gdzie obejrzeć mecz w TV i w internecie? [TRANSMISJA]

Mecz Polska - Finlandia będzie pierwszym z trzech spotkań, jakie reprezentacja Polski rozegra w październiku. Już teraz wiadomo, że kilku piłkarzy zadebiutuje w narodowych barwach, a jednocześnie kibice nie zobaczą w akcji Roberta Lewandowskiego. Gdzie i o której oglądać ten mecz?

Towarzyski pojedynek reprezentacji Polski z Finlandią będzie pierwszym meczem, jakie kadra Jerzego Brzęczka rozegra w przeciągu ośmiu dni. Później biało-czerwoni zagrają z Włochami oraz Bośnią i Hercegowiną w ramach Ligi Narodów.

Polska - Finlandia. Sytuacja w polskiej kadrze

W meczu z Finlandią Jerzy Brzęczek nie będzie mógł skorzystać z trzech zawodników - Macieja Rybusa i Piotra Zielińskiego, który zakazili się koronawirusem, a także Roberta Lewandowskiego. Poza tym trener reprezentacji będzie miał do dyspozycji wielu debiutantów.

Debiut w bramce polskiej kadry ma zanotować z kolei bramkarz włoskiej Fiorentiny Bartłomiej Drągowski. Na swoje szanse oczekiwać będą również między innymi powołani z Ekstraklasy Jakub Moder i Michał Karbownik, czy też wezwani na zgrupowanie w ostatniej chwili Alan Czerwiński i Rafał Pietrzak.

Polska - Finlandia. Gdzie i o której oglądać mecz?

Transmisję meczu Polska - Finlandia przeprowadzą cztery kanały: TVP 1, TVP Sport (studio od 19:20), TVP Polonia i Polsat Sport (studio od 18). Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45.

Kibice będą również mogli obejrzeć to spotkanie w internecie. Transmisja będzie dostępna na stronie i w aplikacji IPLA TV (dostęp płatny 5 zł). Za darmo z kolei pojedynek Polski z Finlandią będzie można oglądać na stronie TVP Sport i w aplikacji.

Zobacz wideo Choroba Brzęczka pokazała prawdziwe problemy kadry. "Ktoś ewidentnie zaniedbał sprawę"
Więcej o: