Horoskop dzienny - środa 7 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Czy środa 7 października będzie dla Ciebie szczęśliwym dniem? Jak ułożą się Twoje sprawy zawodowe i prywatne? Przeczytaj nasz horoskop dzienny i dowiedz się więcej.
Zobacz wideo Jak wykonać makijaż, który ukryje opadającą powiekę?

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą w swoim żywiole. Będziesz mógł usiąść za sterami i wydawać innym polecenia, co bardzo Ci się spodoba. Wszystkie oczy będą zwrócone na Ciebie. Okaże się, że masz wrodzone cechy lidera.

Horoskop dzienny - Byk

Byki postanowią uporządkować swoje otoczenie. Zajmiesz się nie tylko remanentem w domu, ale także w swojej głowie. Przemyślisz parę spraw i podejmiesz konkretne decyzje. Pod koniec dnia będziesz z siebie zadowolony. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta czeka bardzo miły dzień. Usłyszysz niejeden komplement, dzięki czemu Twoja pewność siebie wyraźnie wzrośnie. Odważysz się też wyznać komuś uczucie. Osoba, która usłyszy, że czujesz do niej coś więcej, będzie z tego powodu bardzo szczęśliwa. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki staną przed wieloma wyzwaniami. Będziesz miał ręce pełne roboty - zarówno w domu, jak i w pracy. Sprawy nie ułatwią wymagania innych. Usłyszysz dziś sporo komentarzy na swój temat i nie wszystkie będą miłe. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą wydawać pieniądze lekką ręką. Lepiej zajrzyj do portfela, zanim coś zamówisz, bo możesz cienko piszczeć. Lepiej skupić się dziś na pracy niż na przyjemnościach. Lenistwo może przynieść Ci zgubę. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą oczekiwać dowodów przywiązania i miłych słów. Możliwe, że Twoje zachcianki nie zostaną zrealizowane, co wyraźnie popsuje Ci humor. W drugiej połowie dnia będziesz odczuwać smutek i melancholię. Nastrój poprawi Ci dopiero rozmowa z przyjacielem. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi usłyszą dziś bardzo dobrą wiadomość. Może ona dotyczyć pracy lub życia osobistego. Humor będzie Ci dopisywać, co przełoży się na Twoje kontakty z innymi ludźmi. Twój uśmiech będzie zaraźliwy. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś tajemnicze. Nie będziesz chciał się dzielić wiedzą i zasłyszanymi informacjami, co wyjdzie Ci na dobre. Gdybyś przekazał plotkę dalej, mogłoby się to dla Ciebie źle skończyć. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś beztroskie. Nie będziesz mieć dużo obowiązków, dzięki czemu będziesz mógł się zrelaksować i odpocząć. W drugiej połowie dnia możesz spodziewać się rozmowy, w której trakcie usłyszysz coś zaskakującego. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą mieć dziś mnóstwo na głowie. Cały dzień będziesz walczyć z tysiącem spraw do załatwienia i omówienia. Nie będziesz się oszczędzać i pod koniec dnia będziesz bardzo zmęczony. Temu uczuciu będzie jednak towarzyszyć zadowolenie. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą miały sporo okazji do tego, aby poznawać nowych ludzi. Usłyszysz niejedno zaproszenie i będziesz miał z kim wymieniać się wizytówkami. Niewykluczone, że spotkasz dziś kogoś, kto zawróci Ci w głowie. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą zmęczone zgiełkiem poprzednich dni. Choć będziesz szukać okazji do odpoczynku, nie będzie ich zbyt wiele. Rodzina, znajomi i pracodawcy będą mieli do Ciebie mnóstwo próśb. Nie będziesz umiał im odmówić, co przełoży się na Twoje samopoczucie.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: