Bayern Monachium - Borussia Dortmund. Gdzie oglądać mecz? O której godzinie się rozpocznie?

Bayern Monachium - Borussia Dortmund w meczu o Superpuchar Niemiec to pojedynek, który za każdym razem elektryzuje kibiców na całym świecie. Gdzie oglądać to spotkanie? O której godzinie się rozpocznie? Wszystkie informacje znajdują się poniżej.

Dwa najsilniejsze niemieckie kluby ostatnich lat zmierzą się dziś ze sobą o pierwsze trofeum w tym sezonie. Bayern przystąpi do tego meczu jako mistrz kraju i triumfator ostatniej edycji Ligi Mistrzów, zaś Borussia spróbuje obronić Superpuchar, który wywalczyła w 2019 roku.

Bayern - Borussia. Gdzie oglądać?

Der Klassiker, bo tak nazywany jest pojedynek pomiędzy Bayernem i Borussią będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. Starcie o Superpuchar Niemiec będzie transmitowane na kanale Eleven Sports 1.

Wcześniej rozpocznie się przedmeczowe studio. Pojawią się w nim Mateusz Majak, Tomasz Urban i Maciej Kruk, zaś samo spotkanie będzie komentowane przez Juliana Kowalskiego i Sebastiana Chabiniaka.

Bayern - Borussia. O której godzinie?

Pojedynek pomiędzy Bayernem i Borussią rozpocznie się o godzinie 20:30. 30 minut wcześniej stacja Eleven Sports 1 wyemituje przedmeczowe studio, po czym bezpośrednio skieruje się na transmisję meczu.

Transmisja ze spotkania o Superpuchar Niemiec będzie również dostępna w internecie. Mecz można obejrzeć na stronie elevensports.pl, a także za pośrednictwem aplikacji mobilnej Eleven Sports dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Zobacz wideo Bayern Monachium zdemolował Schalke. Zobacz skrót meczu [ELEVEN SPORTS]
Więcej o: