Horoskop dzienny - poniedziałek 28 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki będzie początek kolejnego tygodnia? Czy poniedziałek 28 września przyniesie Ci szczęście? Znajdź na liście swój znak zodiaku i przeczytaj horoskop dzienny, z którego dowiesz się, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach.
Zobacz wideo Jak wykonać prosty i efektowny makijaż w stylu smokey eyes?

Horoskop dzienny - Baran

Barany zajmą się dziś interesami i negocjacjami. Twój dar przekonywania sprawi, że uda Ci się przeciągnąć kogoś na swoją stronę. Tego dnia nie warto być nieśmiałym. Szczęście będzie sprzyjać tym, którzy działają szybko i stanowczo.

Horoskop dzienny - Byk

Byki poświęcą się sferze uczuć. Będziesz dziś flirtować i chodzić na randki. Możliwe też, że ktoś wyzna Ci uczucie. Byki w stałych związkach mogą doczekać się poważniejszych deklaracji.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą zainteresowane pieniędzmi. Tego dnia warto będzie zajrzeć na swoje bankowe konto i zastanowić się, którędy ucieka Ci gotówka. To także dobry czas na inwestycje. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą skupione na rodzinie i bliskich. Każdą wolną chwilę poświęcisz swoim krewnym i przyjaciołom. Możliwe, że ktoś poprosi Cię o przysługę. Zastanów się jednak, czy ta osoba nie wykorzystuje Twojego dobrego serca. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś w doskonałym humorze. Będziesz skupiony na towarzyskich spotkaniach i swoim hobby, dlatego trudno będzie Ci się skupić na pracy i obowiązkach. Mimo to wyjdziesz z drobnych problemów obronną ręką. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą niezwykle uparte. Jeśli coś sobie postanowisz, zrobisz wszystko, żeby to osiągnąć. To dobry dzień na realizację ambitnych celów, ale kiepski jeśli chodzi o relacje międzyludzkie. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zajmą się sprawami niedokończonymi. Zrobisz rachunek sumienia i zamkniesz parę spraw, które męczą Cię od dłuższego czasu. Po kilku trudnych rozmowach kamień spadnie Ci z serca. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą rozmowne i towarzyskie. Dzięki oratorskim umiejętnościom przekonasz kogoś do swojego pomysłu. Odniesiesz także mały sukces zawodowy. Pod koniec dnia będzie się z czego cieszyć. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zajmą się sprawami finansowymi. Zaplanujesz budżet na najbliższe tygodnia i znajdziesz trochę wolnych środków, które będziesz mógł wydać na przyjemności. W drugiej połowie dnia usłyszysz coś miłego. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą marudne. Żadna z propozycji, które dziś usłyszysz, nie spełni Twoich wymagań. Przez to, że będziesz kręcić nosem, ludzie zaczną Cię unikać. Wieczór poświęcisz na realizację swoich pasji.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą mieć dobrą passę jeśli chodzi o sprawy zawodowe. To dobry dzień na rozmowę o Twojej pozycji w pracy. Przy odrobinie szczęścia uda Ci się wywalczyć podwyżkę albo przynajmniej jej obietnicę.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą dziś skupione na planowaniu. Stworzysz listę priorytetów na ten tydzień, ale także listę pomysłów na to, jak spędzić weekend. Te ostatnie plany warto skonsultować ze znajomymi. Być może ktoś zaproponuje Ci wyjazd nie do odrzucenia. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>