Horoskop dzienny - sobota 26 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jak ułoży się dla ciebie nowy dzień? Czy nowy dzień okaże się szczęśliwy? Zobacz, jaki los piszą ci gwiazdy na kolejny dzień w nowym horoskopie dziennym.

Horoskop dzienny - Baran

Od samego rana, Barany będą narzekać na swoje zdrowie oraz finanse. Pamiętajcie, że jeśli nie chcecie spędzić nowego dania w samotności, to nie możecie przerzucać na innych swoich problemów. Porzućcie swoje troski, a wieczór spędzicie w gronie najlepszych przyjaciół.

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą w bardzo dobrym nastroju. Każda czynność będzie sprawiać wam przyjemność. Postarajcie się, aby jak największą część dnia spędzić na świeżym powietrzu. Obcowanie z naturą sprawi, że pogodzicie się ze swoim dawnym rywalem.

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta mogą liczyć na zainteresowanie ze strony innych. Każdy będzie chciał poznać wasze zdanie. Wasza ciężka praca w końcu zostanie doceniona. Aura sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Horoskop dzienny - Rak

Przed Rakami staną wymagające zadania, które sprawią, że całkowicie pochłonie was praca. Pamiętajcie, że dzień wolny należy poświęcić również bliskim. Niespodziewana osoba będzie potrzebowała waszej pomocy. Nie zastanawiajcie się dwa razy – dobre uczynki wracają ze zdwojoną siłą.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy mogą liczyć na przychylność innych ludzi. Jeśli od dawna odkładaliście załatwienie niektórych spraw, to dzisiaj jest dobry dzień na ich zakończenie. Wszystkie wasze marzenia mogą się dzisiaj spełnić, trzeba jednak okazać odrobinę odwagi.

Horoskop dzienny - Panna

Panny nie będą mogły oddać się błogiemu lenistwu. Przez cały dzień ktoś będzie zawracał wam głowę. Jeśli okażecie więcej zdecydowania, to wasze plany mogą się zakończyć pomyślnie. Pamiętajcie, aby nie skupiać się na drobiazgach, najlepiej jasno dążyć do określonych celów.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi poczują w sobie duszę towarzystwa. Nawiązywanie nowych kontaktów przyjdzie wam z wyjątkową łatwością. Po południu pojawi się szansa na realizację waszych szalonych pomysłów. Nie wahajcie się! Dzisiaj sprzyja wam szczęście.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony poczują się ociężałe i senne. Nie będziecie mogli wykrzesać z siebie energii potrzebnej do załatwienia domowych obowiązków. Nie martwicie się. Czasami trzeba odpuścić i skupić się na odpoczynku.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce od samego rana będą tryskać energią. Sukcesem zakończą się wasze przedsięwzięcia z ostatnich dni. Pamiętajcie, aby nie spocząć na laurach. Realizujcie swoje plany, a po drodze nawiążecie kilka ciekawych znajomości.  

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce powinny być bardziej asertywne. Nie bójcie się wypowiadać własnego zdania oraz wchodzić w dyskusję. Jeśli postawicie na swoim, ktoś może przekonać się do waszych poglądów. Popołudnie przyniesie ze sobą szczęśliwy zbieg okoliczność w życiu towarzyskim. Nie zmarnujcie go!

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki mogą liczyć na dobry dzień. Jeśli wykażecie się cierpliwością, to wszystkie wasze sprawy zaczną się same układać. Pamiętajcie, aby nie składać obietnic bez pokrycia. Ktoś może przypomnieć wam o waszych dawnych zobowiązaniach.

Horoskop dzienny - Ryby 

Dzień Ryb upłynie pod znakiem wykonywania obowiązków domowych. Posprzątacie dom, zrobicie zakupy, a wieczorem znajdziecie chwilę dla siebie. Nie pozwólcie, aby ktokolwiek wam ją odebrał.

Zobacz wideo "Gambit królowej" [ZWIASTUN]