Hebe - wielkie promocje na kosmetyki do makijażu. Nawet do 70 proc. rabatu

Polacy uwielbiają promocje. Rabaty i przeceny zawsze przyciągają uwagę miłośników zakupów. Drogeria Hebe przygotowała na koniec września specjalną ofertę, w ramach której można kupić produkty znanych marek po okazyjnych cenach. Zobacz, w jaki sposób oraz do kiedy można skorzystać z promocji.

Wszyscy miłośnicy makijażu oraz pielęgnacji własnego ciała na pewno będą zadowoleni. Hebe przygotowało szeroko zakrojoną akcję promocyjną, dzięki której można kupić wiele produktów po okazyjnej cenie. Specjalne promocje będą dostępne zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i podczas zakupów internetowych.

Hebe z promocjami na koniec września. Znane marki w okazyjnej cenie

Na wszystkie produkty do makijażu czekają na nas rabaty wynoszące nawet do 70 proc. Należy się spieszyć, ponieważ akcja twa tylko do 4 października. Zniżki do 60 proc. przewidziane są na wszystkie zapachy męskie, do 60 proc. na produkty naturalne i wegańskie oraz do 50 proc. na produkty do pielęgnacji twarzy. Po okazyjnej cenie można również kupić produkty męskie do i po goleniu, szampony, dezodoranty oraz musy i masła do ciała Nacomi.

Pozostałe promocje dostępne w ofercie Hebe:

  • do - 50 proc. na wszystkie produkty Taft, Palette, Fa, Syoss
  • do - 40 proc. na produkty Max Factor
  • do - 40 proc. na produkty Lirene
  • do - 40 proc. na produkty Nivea
  • do - 20 proc. na produkty Orientana
  • do - 30 proc. na wybrane produkty Neutrogena

Hebe to jedna z największych sieci drogeryjnych w Polsce. Pierwszy sklep sieci powstał w 2011 r. w Warszawie. Od tego czasu, sieć rozwinęła swoją działalność na całą Polskę, wprowadzając na nasz rynek m.in. kosmetyki koreańskie do pielęgnacji twarzy. Hebe rozwija również swój asortyment kosmetyków naturalnych I wegańskich. Właścicielem Hebe jest spółka Jeronimo Martins, która na polski rynek wprowadziła sieć supermarketów Biedronka.

Zobacz wideo Makijaż mineralny. Jak dobrać i aplikować taki podkład?
Więcej o: