Horoskop dzienny - czwartek 24 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Czy czwartek 24 września będzie Twoim szczęśliwym dniem? Co czeka Cię w pracy, a co w życiu osobistym? Podpowiedź znajdziesz w naszym horoskopie dziennym!
Zobacz wideo Idealny bronzer. Jak go dobrać?

Horoskop dzienny - Baran

Będziesz dziś uparty i nieustępliwy. Twój bojowy nastrój sprawi, że nietrudno będzie o kłótnię i sprzeczki. Uważaj przede wszystkim w pracy. Spotkanie z drugą osobą w kiepskim nastroju może wywołać armagedon. 

Horoskop dzienny - Byk

Poczujesz nagły przypływ mocy twórczych. Będziesz chciał malować, tańczyć, śpiewać lub... odmienić swój dom i zacząć remont. Prace manualne będą Ci szły bardzo sprawnie, warto wykorzystać ten dzień np. na małe naprawy. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dziś skupisz się na rodzinie. Postarasz się zadbać o potrzeby wszystkich bliskich, spędzisz też sporo czasu na rozmowach telefonicznych. Możliwe, że ktoś poprosi Cię o pomoc. Zastanów się jednak, czy na pewno jesteś w stanie jej udzielić. 

Horoskop dzienny - Rak

To będzie dzień ważnych rozmów i podejmowania istotnych decyzji. Opanowanie i spokój będą dziś Ci potrzebne, bo atmosfera może zrobić się nerwowa. Najgoręcej będzie w drugiej połowie dnia.

Horoskop dzienny - Lew

Możesz liczyć na powodzenie w życiu uczuciowym. To dobry dzień na randki i wyznawanie uczuć. Możliwe, że ktoś wyzna Ci, jak ważny dla niego jesteś. Lwy w długotrwałych związkach mogą spodziewać się nawet zaręczyn. 

Horoskop dzienny - Panna

Trudno będzie Ci się dzisiaj skupić, bo będzie się dużo działo. Różne osoby będą chciały od Ciebie sprzecznych rzeczy. Na domiar złego nie zdążysz ze wszystkim na czas. Wieczorem Twoja irytacja sięgnie zenitu.

Horoskop dzienny - Waga

Poczujesz w sobie odwagę i chęć do podejmowania wyzwań. Ryzyko może się dzisiaj opłacić. Najwięcej szczęścia wróżymy Ci w finansach. Mówią, że pieniądze leżą na ulicy. Będziesz mieć okazję, aby się po nie schylić.

Horoskop dzienny - Skorpion

Poczujesz w sobie odwagę i chęć do podejmowania wyzwań. Bardziej niż pracą i obowiązkami domowymi będziesz zainteresowany ploteczkami i spotkaniami ze znajomymi. Ktoś może nie być z tego zadowolony.

Horoskop dzienny - Strzelec

Będziesz dziś chłonąć wiedzę jak gąbka! To dobry dzień, żeby zainwestować w siebie, np. zapisując się na jakiś kurs lub na studia. Będziesz mieć także łatwość w przekonywaniu innych do swojej racji. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ten dzień będziesz chciał spędzić w spokoju, ale nadmiar obowiązków Cię przytłoczy. Będziesz dziś pędził jak chomik w kołowrotku, który nie chce się zatrzymać. Po powrocie do domu nie będziesz mieć siły na nic, co przyjemne. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Twoją mocną stroną okaże się dziś planowanie. Warto poświęcić ten dzień na rozmyślania o domowym budżecie, ale i świątecznych wydatkach. Jeśli zaczniesz wcześniej, uda Ci się upolować niezłą okazję. 

Horoskop dzienny - Ryby

To będzie miły dzień bez żadnych komplikacji. Nie będziesz mieć zbyt dużo na głowie, dzięki czemu znajdziesz czas na swoje hobby i rozmowy z bliskimi. Wieczorem usłyszysz coś bardzo miłego. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>