Horoskop dzienny - poniedziałek 21 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Czy poniedziałek 21 września będzie Twoim szczęśliwym dniem? Przeczytaj horoskop dzienny i dowiedz się, co przewiduje się dla osób spod Twojego znaku zodiaku.
Zobacz wideo Jak używać zalotki, by uzyskać najlepszy efekt?

Horoskop dzienny - Baran

Możesz liczyć na powodzenie w życiu zawodowym. Twój szef zauważy Twoje starania i będzie skłonny je wynagrodzić. Tego dnia warto pomóc szczęściu i zacząć rozmowę o podwyżce lub awansie. 

Horoskop dzienny - Byk

Będziesz tęsknić za spokojem i ciszą, ale tego dnia ich nie zaznasz. Od rana do wieczora będziesz mieć ręce pełne roboty. Wymagania szefa i oczekiwania bliskich okażą się nie do pogodzenia.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Tego dnia zajmiesz się niezałatwionymi sprawami, które zaprzątają Ci głowę od dłuższego czasu. Poświęcisz też trochę energii, żeby dać komuś do zrozumienia, że Ci na nim zależy. Wieczorem będziesz mieć poczucie dobrze wykonanej pracy.

Horoskop dzienny - Rak

Poczujesz w sobie odwagę i chęć do podejmowania wyzwań. Stawiając wszystko na jedną kartę, będziesz mógł dużo zyskać. Najwięcej szczęścia wróżymy w życiu uczuciowym. Dążąc do szczęścia, nie warto się poddawać. 

Horoskop dzienny - Lew

Będziesz dziś obiektem niekonstruktywnej krytyki. Ktoś będzie próbował Ci zaszkodzić, mówiąc o Tobie niepochlebne rzeczy. Atmosfera stanie się gęsta, może też dojść do kłótni. Będzie warto powalczyć o swoje dobre imię.

Horoskop dzienny - Panna

Z rana będziesz kulą energii, ale już po południu dosięgnie Cię lenistwo, a to może oznaczać kłopoty. Jeśli nie wywiążesz się ze swoich obowiązków i wcześniej zlożonych obietnic, ktoś może poczuć się urażony. 

Horoskop dzienny - Waga

W poniedziałek będziesz musiał podjąć kilka trudnych decyzji - zarówno tych dotyczących życia zawodowego, jak i osobistego. Jeśli będziesz mieć jakieś wątpliwości, skonsultuj się z przyjacielem. Co dwie głowy, to nie jedna. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Szczęście będzie Ci sprzyjać, przede wszystkim w finansach. Tego dnia warto będzie szukać promocji, inwestować niezbyt duże kwoty i szukać luk w domowym budżecie. Ryzyko może się opłacić. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Początek tygodnia będzie wymagał od Ciebie dużego skupienia i koncentracji na wykonywanych zadaniach. Nie będzie to łatwe, bo Twoje myśli będą krążyć zupełnie gdzie indziej, niż powinny. Uważaj na fałszywych przyjaciół.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dobry humor nie będzie Cię dziś opuszczać. Dzięki uśmiechowi i serdecznemu podejściu zyskasz przychylność osoby, na której Ci zależy. To dobry dzień na nawiązywanie nowych znajomości oraz randki. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Będziesz pomysłowy i kreatywny, co pomoże Ci w rozwiązaniu kilku niewielkich problemów w pracy. Twój przełożony to zauważy i doceni Twój wkład w rozwój firmy. Niewykluczone, że wieczorem poznasz kogoś wyjątkowego. 

Horoskop dzienny - Ryby

Intuicja będzie Ci dziś służyć! Słuchaj swojego wewnętrznego głosu, a unikniesz sporych kłopotów. Uważaj jednak na pieniądze, bo te będą uciekać Ci zbyt łatwo. 

Więcej horoskopów i wróżb znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>