Turcja. Rozpędzone auto wbiło się w witrynę sklepową. O centymetry minęło 3-letnie dziecko [WIDEO]

Do fatalnie wyglądającego wypadku doszło w półtoramilionowym tureckim mieście Gaziantep. Rozpędzony samochód uderzył w witrynę sklepową, omijając o kilka centymetrów wózek z dzieckiem i stojącą obok niego dziewczynkę.

O wypadku informują przedstawiciele światowych mediów. Zgodnie z doniesieniami stacji TV6, w wypadku ucierpiały trzy osoby, ale na szczęście ich życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Turcja. Tylko trzy osoby zostały ranne

Wypadek miał miejsce w położonym na południu Turcji mieście w środę. Moment uderzenia pojazdu w witrynę sklepową nagrała kamera monitoringu. Na nagraniu widać, jak rozpędzone auto taranuje kilku stojących przed sklepem mężczyzn.

Szczęściem w nieszczęściu w całej tej sytuacji był fakt, że auto dosłownie o centymetry ominęło dzieci. Tuż przy miejscu uderzenia znajdował się wózek z dzieckiem, obok którego stała dziewczynka.

Na nagraniach widać również dwóch mężczyzn przygniecionych do roztrzaskanej witryny, którzy próbowali się spod niej wydostać. Tureckie media przekazały, że kierowca samochodu stracił nad nim panowanie.

 
Zobacz wideo Nowe informacje ws. otrucia Nawalnego. Współpracownicy pokazali film z przeszukania pokoju
Więcej o: