Kim są uczestnicy nowej edycji programu "Rolnik szuka żony"? [Józef, Paweł, Maciej i Dawid]

Kolejne edycje programu "Rolnik szuka żony" biją rekordy popularności. Telewidzowie chętnie śledzą losy uczestników i ich poczynania z drugimi połówkami. Kim są uczestnicy siódmej edycji? Ich biografie zamieściliśmy poniżej.

Nowe odcinku reality-show "Rolnik szuka żony" można oglądać co niedzielę o godzinie 21:15 na TVP 1, natomiast w soboty o 16 emitowane są powtórki. W siódmej edycji udział biorą Józef, Paweł, Maciej i Dawid. Kim oni są?

"Rolnik szuka żony". Kim jest Józef?

Józef to 66-letni wdowiec, mieszkający w województwie lubelskim. Rolnictwem zaczął zajmować się dopiero na emeryturze. Na co dzień samodzielnie szczepi i nasadza drzewa we własnym sadzie, jednak najwięcej przyjemności sprawia mu hodowla pszczół. - Często obserwuję ptaki, dzikie zwierzęta, a samo obcowanie z naturą daje mi niesamowitą radość - mówił uczestnik.

66-latek stracił żonę 16 lat temu. Od tamtej pory Józef spotkał wiele ciekawych kobiet, jednak z żadną z nich nie udało mu się związać na dłużej. Uczestnik zdradził, że kilkukrotnie został wykorzystany, podczas gdy on sam szukał czegoś "na dłużej". Dodał również, że u kobiety ważny dla niego jest wygląd i kwestia dbania o siebie.

Wyobrażając sobie swoją wybrankę, Józef widzi dobrą, delikatną i młodszą od niego kobietę. Sam 66-latek zwraca dużą uwagę na swój wygląd i kondycję. - Lubi podróżować, często jeździ na rowerze, stara się dobrze odżywiać, potrafi gotować i piec. Twierdzi, że dla kobiety byłby w stanie zrobić wszystko, nosiłby ją na rękach, ale musi być pewny, że jest ona tego warta - brzmi jego wizytówka na stronie TVP.

"Rolnik szuka żony". Kim jest Paweł?

Mieszkający w województwie dolnośląskim 38-latek na co dzień zajmuje się hodowlą krów szkockich. Pomysł na takie zajęcie wpadł mu do głowy podczas pobytu w Danii, gdzie dużo się nauczył na temat tej rasy.

Paweł ma dwóch braci, zaś jego rodzice prowadzą zajazd. Sam o sobie mówi, że jest introwertykiem, ale ma przyjaciół, o których stara się dbać. 38-latek niegdyś trenował lekkoatletykę, każdego dnia biega i bierze udział w maratonach. Swego czasu można było go zobaczyć na ekranie, kiedy to brał udział w programie "Wyspa przetrwania".

Uczestnik "Rolnik szuka żony" chciałby wybudować dom, założyć rodzinę i mieć trójkę dzieci. Chciałby również, aby jego przyszła wybranka była młodsza lub w podobnym wieku. - Powinna mieć też własne pasje, ale miło by mu było, gdyby interesowała się tym, co on robi i od czasu do czasu zechciała mu w tym pomóc. Ideał to szczupła, pełna pozytywnej energii wysportowana i szczera dziewczyna, gotowa na przeprowadzkę - mówił.

"Rolnik szuka żony". Kim jest Maciej?

Mieszkający w województwie wielkopolskim 31-latek jest na etapie kończenia doktoratu z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Wspólnie ze swoim tatą prowadzą 60-hektarowe gospodarstwo, które odziedziczył po poprzednich pokoleniach.

Co jakiś czas Maciej bierze udział w rajdach off-road, zaś na co dzień preferuje sportowy tryb życia - raz w tygodniu gra w siatkówkę, pływa na basenie i gra w paintball. Potrafi świetnie gotować i zajmować się dziećmi - sam zdradził, że chciałby kiedyś zostać tatą. W swoim życiu spotkał wiele kobiet, ale za każdym razem musiał wybierać pomiędzy związkiem i gospodarstwem.

 

Maciej wierzy, że znajdzie miłość, która zaakceptuje fakt, że do końca życia będzie chciał być rolnikiem. Uczestnik szuka kobiety, która urzeknie go swoją dobrocią, inteligencją i spontanicznością. Jeśli chodzi o wygląd, Maciej poszukuje niższej od niego, uśmiechniętej, wesołej i młodszej od niego o maksymalnie sześć lat szczupłej brunetki. Chciałby też, aby dziewczyna była bez zobowiązań.

"Rolnik szuka żony". Kim jest Dawid?

Dawid ma 29 lat i około 176 centymetrów wzrostu, a na co dzień mieszka i pracuje na terenie województwa wielkopolskiego, gdzie prowadzi gospodarstwo z rodzicami. Jego największą pasją są nowinki technologiczne - stara się często modernizować miejsce swojej pracy, a z samego faktu bycia rolnikiem jest niezwykle dumny.

Dodatkowo Dawid jest naczelnikiem lokalnej Ochotniczej Straży Pożarnej. Jest szczupłym i wrażliwym mężczyzną, bardzo lubiącym pomagać innym. Do tej pory jednak przez życie musiał iść sam.

 

Swego czasu Dawid doświadczył zawodu, który był dla niego bardzo bolesny. Z jego powodu nie był w stanie otworzyć się na nowe znajomości. Teraz uczestnik chciałby zamknąć tamten rozdział i poznać osobę, która go nigdy nie zawiedzie. Wygląd nie jest dla niego najważniejszy, ale zwraca uwagę na poczucie humoru, otwartość, energiczność i to, czy jego wybranka kocha taniec, tak jak on. Dawid pochodzi z rodziny katolickiej i chciałby kiedyś wziąć ślub kościelny.

Zobacz wideo Deynn o trudnych powrotach na siłownię
Więcej o: