Horoskop dzienny - poniedziaek 14 wrzenia [Baran, Byk, Blinita, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Kozioroec, Wodnik, Ryby]

Jaki bdzie dla Ciebie poniedziaek 14 wrzenia? Czy los przyniesie zmiany w Twoim yciu zawodowym lub osobistym? Przeczytaj horoskop dzienny Gazety.pl i dowiedz si, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach.
Zobacz wideo Jak wykonać prosty i efektowny makijaż w stylu smokey eyes?

Horoskop dzienny - Baran

Uważaj na finanse, bo będziesz wydawać pieniądze lekką ręką. Będziesz mieć także ochotę na zmiany. Być może poszukasz nowej pracy lub zaczniesz remont. Możliwe także, że coś zgubisz. 

Horoskop dzienny - Byk

To będzie dzień pełen niespodzianek - zarówno tych dobrych, jak i złych. Los uśmiechnie się do Ciebie, jeśli chodzi o sprawy sercowe. Mniej szczęścia będziesz mieć w kwestiach zawodowych.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Łatwo będzie o pomyłkę, niewielkie sprzeczki i gubienie drobnych przedmiotów. Usłyszysz też nieoficjalną informację, którą lepiej będzie zachować dla siebie. Plotkowanie może źle się skończyć.

Horoskop dzienny - Rak

Nie bierz na siebie zbyt wiele, bo skończy się to porażką. Zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie. Ten dzień będzie sprzyjał towarzyskim spotkaniom i poznawaniu nowych ludzi. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś w nie najlepszym humorze. Od rana będziesz naburmuszony i poddenerwowany. Twój zły humor może odbić się na innych. Nietrudno będzie dziś o kłótnię. 

Horoskop dzienny - Panna

Twoja intuicja Cię nie zawiedzie, dzięki czemu uda Ci się uniknąć kilku problemów. Uważaj przede wszystkim na pieniądze. Zgubienie portfela albo nieudana inwestycja mogą oznaczać duże straty.

Horoskop dzienny - Waga

Trudno będzie Ci się dziś skoncentrować. Zamiast skupiać się na obowiązkach, będziesz myśleć o niebieskich migdałach. Twoje myśli pochłoną sprawy uczuciowe i marzenia o wielkim uczuciu.

Horoskop dzienny - Skorpion

To dobry dzień na naukę i wszystko, co związane ze zdobywaniem nowych umiejętności. Jeśli możesz, zainwestuj w siebie - znajdź kurs językowy lub inne zajęcia, które pozwolą Ci się rozwinąć.

Horoskop dzienny - Strzelec

Cały dzień będziesz mieć dobry nastrój, będziesz pełen energii i bardzo towarzyski. Twoja dobra aura sprawi, że ludzie będą do Ciebie lgnąć. Dzięki temu poznasz kogoś, kto zmieni Twoje życie na lepsze.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Będziesz dziś niespokojny i drażliwy. Zachowaj rozwagę, a w razie wątpliwości zapytaj kogoś, kto zna się na rzeczy lepiej niż Ty. Szykuj się także na zmiany. Wieczorem ktoś Cię zaskoczy.

Horoskop dzienny - Wodnik

Ten dzień będzie pracowity, ale mimo to znajdziesz trochę czasu, żeby spędzić go w gronie najbliższych. Ktoś będzie potrzebował Twojej pomocy. Udzielając rad, starannie dobieraj słowa.

Horoskop dzienny - Ryby

Nie będziesz dziś tytanem pracy. Jeśli będziesz mieć taką możliwość, unikniesz obowiązków - zarówno w domu, jak i w pracy. Komuś może się to nie spodobać. Uważaj przede wszystkim na czujne spojrzenie szefa.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>