Matury poprawkowe 2020. O ktrej godzinie? Co trzeba ze sob zabra?

Matura poprawkowa 2020 organizowana jest dla maturzystw, ktrym w pierwotnym terminie podwina si noga i nie udao im si zda jednego z egzaminw. O ktrej godzinie odbd si testy poprawkowe? Co naley ze sob mie? Wszystkie informacje znajduj si poniej.

Matura poprawkowa 2020 - o której jest godzinie? Co należy ze sobą mieć? Informacje na ten temat powinny interesować maturzystów, którzy w tegorocznym egzaminie dojrzałości nie zdołali zdobyć wymaganych 30%.

Matura poprawkowa 2020. O której godzinie?

Podobnie jak to miało miejsce przy pierwszych terminach egzaminów, w sesji poprawkowej nie będzie organizowana ustna część egzaminów. Wszystko za sprawą sytuacji epidemiologicznej w Polsce, która wymusiła taką decyzję.

Wiadomo już, kiedy i o której godzinie maturzyści rozpoczną zmagania w części pisemnej matury poprawkowej. Dojdzie do tego we wtorek, 8 września o godzinie 14:00.

Warunkiem przystąpienia do matury poprawkowej 2020 jest posiadanie statusu absolwenta wszystkich typów szk, którzy podeszli do egzaminu maturalnego ze wszystkich obowiązkowych przedmiotów, a także nie zdali tylko jednego przedmiotu w części pisemnej.

Zobacz wideo Dwóch maturzystów zniszczyło podświetlany pylon przed budynkiem policji w Sochaczewie