Bośnia i Hercegowina - Polska. O której? Gdzie obejrzeć? Transmisja w TV i Internecie

Bośnia Hercegowina - Polska to drugi z meczów, jakie czekają piłkarską kadrę podczas wrześniowej serii spotkań w ramach Ligi Narodów 2020. Gdzie obejrzeć mecz? Gdzie będzie transmisja w TV i w Internecie? Wszystkie informacje znajdują się poniżej.

Dziś piłkarze Jerzego Brzęczka rozegrają swój drugi mecz w ramach tegorocznej edycji Ligi Narodów. Warto zatem odpowiednio wcześnie dowiedzieć się, gdzie będzie można go obejrzeć. Poniżej znajdują się informacje na temat tego, gdzie będzie transmisja w TV i w Internecie.

Bośnia i Hercegowina - Polska w TV i Internecie. Sytuacja w polskiej grupie

W ostatni piątek w pierwszym meczu tegorocznej edycji Ligi Narodów Polska przegrała na wyjeździe z Holandią 0:1 po golu Quincy'ego Promesa. W drugim starciu grupy 1 Dywizji A Bośnia dość niespodziewanie zremisowała na wyjeździe z Włochami 1:1.

Takie wyniki spowodowały, że po pierwszej kolejce pierwsze miejsce w grupie zajmuje Holandia z dorobkiem trzech punktów, następnie Bośnia i Włochy z jednym "oczkiem" na koniec, zaś reprezentacja Polskiplasuje się na czwartej lokacie z zerowym dorobkiem punktowym.

Bośnia i Hercegowina - Polska. Gdzie obejrzeć? Gdzie transmisja w TV i Internecie?

Spotkanie drugiej kolejki Ligi Narodów 2020 pomiędzy Bośnią i Hercegowiną a Polską rozpocznie się w poniedziałek, 7 września o godzinie 20:45. Mecz będzie rozgrywany na stadionie Bilino Polje w Zenicy.

Transmisja TV z tego spotkania będzie dostępna na antenach TVP Sport, TVP 1 oraz Polsat Sport. Kibice, którzy będą chcieli go obejrzeć w Internecie będą mieli taką możliwość na stronie www.sport.tvp.pl.

Zobacz wideo Krychowiak: Jestem dumny z Roberta Lewandowskiego [Rozmowa Sport.pl]
Więcej o: