Gang Fajniaków. Co zrobić, żeby otrzymać maskotkę? Ile potrzeba punktów?

Gang Fajniaków to nowa akcja promocyjna w sklepach sieci Biedronka, w ramach której klienci mogą otrzymywać maskotki. Jakie są zasady ich wręczania? Ile należy zebrać punktów? Wszystkie informacje znajdują się poniżej.

Gang Fajniaków od samego początku ogłoszenia zainteresował wielu klientów. Przyjazne maskotki są możliwe do odebrania w zamian za naklejki, które się otrzymuje przy dokonywanych zakupach. Ile ich należy mieć, aby otrzymać zabawkę? Poniżej znajduje się wyjaśnienie.

Gang Fajniaków. Za ile punktów można dostać maskotkę?

Każda maskotka w sklepach sieci Biedronka będzie do otrzymania w zamian za określoną liczbę punktów. Każde wydane 50 złotych na zakupy jest nagradzane jednym punktem. Każda kolejna wielokrotność tej kwoty będzie nagradzana dodatkowym jednym punktem. Co ciekawe, przy zakupach punkty można zdobyć również w inny sposób.

  1. Zakup produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki "Kupuj co polskie" to dodatkowy 1 punkt za każde wydane 50 zł.
  2. Zakupy z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka to dodatkowy 1 punkt za każde wydane 50 zł.
  3. Zakup warzyw lub owoców to dodatkowy 1 punkt za każde wydane 50 zł.
  4. Zakup produktów z oferty specjalnej za minimum 10 zł to dodatkowy 1 punkt za każde wydane 50 zł.

Aby otrzymać maskotkę z serii Gang Fajniaków, należy uzbierać 60 naklejek, czyli 60 punktów. Przy jednych zakupach maksymalnie można otrzymać 60 naklejek. Akcja promocyjna trwa od 27 sierpnia do 2 grudnia, natomiast punkty można zbierać do 18 listopada.

Gang Fajniaków. Dodatkowe możliwości na odebranie maskotki

Regularna cena jednej maskotki rozdawanej w ramach akcji Gang Fajniaków to 39,99 zł. Po zebraniu 40 naklejek można ją zakupić za 19,99 zł, natomiast przy 15 naklejkach można odebrać książkę "Gang Fajniaków i miasto marzeń".

Najnowsza akcja promocyjna w sklepach sieci Biedronka promowana jest hasłem "Bycie eko jest fajne!". Tematem przewodnik jest ekologia oraz wpływ człowieka na zmiany klimatu i przyrodę.

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!
Więcej o: