Horoskop dzienny - 29 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na 29 sierpnia. Co tym razem szykują dla Ciebie gwiazdy? Jak będzie wyglądał Twój dzień, jeśli chodzi o sprawy prywatne i zawodowe? Znajdź swój znak zodiaku i przeczytaj horoskop, aby poznać swoją najbliższą przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran

Przed Tobą sympatyczny dzień. Zaplanuj dziś sobie cały przyszły tydzień. Twoje spostrzeżenia i uwagi będą bardzo trafne, a wieczorem pomogą Ci one uchronić się przed nieżyczliwą osobą.

Horoskop dzienny - Byk

Skoncentrujesz się dziś na swoich przemyśleniach. Spróbuj odpocząć i nie obciążać się zbytnio nowymi obowiązkami. Będziesz wspominać stare sprawy i historie, które mogą okazać się inspiracją do nowych pomysłów.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Chętnie zmienisz dziś wcześniejsze plany. Dzień sprzyja wyjazdom, randkom i zdobywaniu nowych przyjaciół. Wszelkie porozumienia, które zawrzesz z innymi osobami okażą się bardzo opłacalne.

Horoskop dzienny - Rak

Przed Tobą miły i przyjazny dzień. Swoją radością i optymizmem zarazisz innych. W domowych kłopotach słuszne będzie postawienie na niekonwencjonalne rozwiązania. Staraj się unikać intryg i wspominania starych spraw.

Horoskop dzienny - Lew

Wykażesz się dziś niecierpliwością. Twoi znajomi i randki okażą się dla Ciebie ważniejsze, niż rodzinne obowiązki. Staraj się unikać nerwowości i sprzeczek. Uważaj też, aby nie złamać przepisów lub nie obrazić starszej osoby.

Horoskop dzienny - Panna

Chętnie spędzisz dzień na leniuchowaniu. Postaraj się odpocząć i nie brać na siebie zbyt wielu obowiązków. Nie obiecuj też zbyt wiele bliskim, bowiem może Ci nie starczyć siły na wypełnienie tych zobowiązań.

Horoskop dzienny - Waga

Czeka Cię dobry dzień. W domu nie bierz na siebie zbyt wiele, postaw na odpoczynek i leniuchowanie. Wybierz się na spacer i zajmij się swoją dyspozycją fizyczną i kondycją.

Horoskop dzienny - Skorpion

Twój czas zajmować dziś będą obowiązki rodzinne. Niewykluczone, że będzie trzeba komuś pomóc. Staraj się jednak nie dać innym wejść Ci na głowę. Spróbuj dziś znaleźć czas na zadbanie o swoje zdrowie i porządki w szafie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Wszystko będzie się układać po Twojej myśli. Staraj się nie planować zbyt wielu rodzinnych obowiązków, bowiem ogarnie Cię beztroski nastrój. Znajdź czas na spotkanie z przyjaciółmi i znajomymi.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Wykażesz się dziś sporą wiernością wobec tradycji, co zaskoczy Twoich znajomych i bliskich. Nowoczesne wynalazki i technologia nie będą Ci dziś zajmować głowy. Postaw dziś na pomoc swojej rodzinie i zadbanie o swoje zdrowie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Postawisz dziś na uczynność i pomoc innym. Chętnie będziesz udzielać również rad innym osobom. Postaw też na zabawę, twórczość i nawiązywanie nowych przyjaźni. Wieczorem staraj się unikać sporów i kłótni.

Horoskop dzienny - Ryby

Twój nastrój będzie dziś tajemniczy i dociekliwy. Przed Twoim czujnym okiem absolutnie nic się nie ukryje. Uważaj, aby nie zagubić się w świecie domysłów i nie posądzać innych o złe czyny.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Michał Wiśniewski pokazał nagranie z USG
Więcej o: