"Love Island 2" - kiedy druga edycja? Gdzie będzie można oglądać nowe odcinki?

"Love Island 2" to druga część emitowanego na antenie stacji Polsat reality show, które szybko podbiło serca telewidzów. Kiedy rozpocznie się emisja drugiego sezonu? Gdzie będzie można oglądać nowe odcinki? Wszystkie informacje znajdują się poniżej.

Poznaliśmy już wszystkie informacje na temat uwielbianego przez telewidzów programu "Love Island 2". Wiadomo już, kiedy i gdzie będą emitowane jego kolejne odcinki. Poniżej zamieściliśmy wszystkie niezbędne informacje na ten temat.

"Love Island 2". Kiedy drugi sezon?

Pierwsza odsłona reality show wzbudziła olbrzymie zainteresowanie wśród telewidzów. Producenci na szczęście zaplanowali kolejne odcinki, w których będzie można się emocjonować losami uczestników, ich walką o miłość i duże pieniądze.

Premiera "Love Island 2" została zaplanowana na koniec obecnego miesiąca. Wszyscy chętni już 31 sierpnia będą mogli się emocjonować nowymi odcinkami, które będą emitowane od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę.

"Love Island 2". Gdzie będzie można oglądać nowe odcinki?

Nowe odcinki "Love Island 2" będzie można oglądać przez sześć dni w tygodniu od godz. 22 na antenie telewizji Polsat. Dwie godziny wcześniej, czyli o godz. 20 będą one dostępne w serwisie Ipla.tv.

Podobnie jak to miało miejsce przy okazji pierwszej serii programu "Love Island", nowe odcinki będzie prowadzić ta sama osoba. Główną prowadzącą reality show będzie Karolina Gilon.

Zobacz wideo Edyta Górniak o nowym singlu: Zastanawiałam się, czego teraz potrzebują ludzie: wypłakać się czy się podnieść?
Więcej o: