Liga Mistrzów 2020. Kiedy finał rozrywek? Gdzie się odbędzie?

Liga Mistrzów 2020 wkracza w ostatnią, decydującą fazę. Wczoraj odbył się drugi z półfinałów, który pozwolił wyłonić drugiego uczestnika decydującego spotkania. Kiedy odbędzie się finał? Gdzie będzie można go obejrzeć?

Faza pucharowa tegorocznej piłkarskiej Ligi Mistrzów przybrała zupełnie inny kształt, niż to miało miejsce w poprzednich latach. Wskutek sytuacji epidemiologicznej rozgrywki początkowo zostały zawieszone, a następnie spotkania zostały przełożone.

Liga Mistrzów 2020. Kiedy i gdzie odbędzie się finał?

Ćwierćfinały, półfinały i finał Ligi Mistrzów 2020 odbywają się w Portugalii. Starcia ćwierćfinałowe miały miejsce w terminie od 12 do 15 sierpnia, natomiast półfinałowe 18 i 19 sierpnia.

Ostatni mecz Ligi Mistrzów 2020 zaplanowano na 23 sierpnia o godzinie 21. Finał tegorocznych rozgrywek odbędzie się na stadionie Estádio da Luz w stolicy Portugalii Lizbonie.

Liga Mistrzów 2020. Kto zagra w finale?

Faza ćwierćfinałowa wyłoniła czterech półfinalistów Ligi Mistrzów 2020. Byli nimi Olympique Lyon (3:1 z Manchesterem City), Bayern Monachium (8:2 z FC Barceloną), PSG (2:1 z Atalantą) i RB Lipsk (2:1 z Atletico Madryt).

W półfinałach swoje mecze zwyciężyły ekipy PSG, która pokonała 3:0 RB Lipsk i Bayernu Monachium (triumf 3:0 nad Olympique Lyon). Finałowy pojedynek zostanie zatem rozegrany pomiędzy francuską i niemiecką drużyną.

Zobacz wideo Brzęczek wysłał powołania. "Walukiewicz może zostać w reprezentacji na co najmniej 10 sezonów"
Więcej o: