Horoskop dzienny - środa 19 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Czy środa 19 sierpnia będzie Twoim szczęśliwym dniem? Co czeka Cię w życiu prywatnym i zawodowym? Dowiedz się tego, czytając nasz horoskop dzienny.
Zobacz wideo Jaki filtr przeciwsłoneczny wybrać? Podpowiadamy

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą miały dobry dzień. Oczekuj zaskakującego telefonu lub wiadomości. Ten news może zmienić Twoje życie o 180 stopni. Wieczorem czeka Cię poważna rozmowa z bliską Ci osobą. Nie ma się jednak czego obawiać. Pójdzie sprawniej, niż się spodziewasz. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki skupią się na sprawach rodzinnych. Będziesz mógł spędzić trochę czasu z najbliższymi, ale czeka na Ciebie także kilka urzędowych spraw. Uważaj na zdrowie. Niewinne potknięcie może skończyć się poważną kontuzją.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta sporo dziś osiągną. Ludzie będą Ci przychylni, dlatego uda Ci się załatwić kilka spraw "nie do załatwienia". Oprócz tego objawi się w Tobie talent negocjacyjny. To dobry dzień, aby porozmawiać z szefem.

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą czuć niepokój. Od początku dnia będziesz mieć złe przeczucia, którymi będziesz się zadręczać. Zrelaksujesz się dopiero po rozmowie z przyjacielem. Wieczorem ktoś Cię zaskoczy, co niekoniecznie Ci się spodoba. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwom będzie sprzyjać szczęście. To dobry dzień, żeby wziąć sprawy w swoje ręce i poprosić o awans lub zaprosić kogoś na randkę. Gwiazdy mówią, że nie będziesz dziś rozczarowany. W drugiej połowie dnia spodziewaj się miłej niespodzianki. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny powinny się skupić na obowiązkach i załatwianiu ważnych spraw. Jeśli zapomnisz o ważnym terminie, srogo za to zapłacisz. Kalendarz będzie dziś Twoim największym przyjacielem. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś wyrozumiałe i ludzie będą wobec nich wyrozumiali. Drobne potknięcia i pomyłki zostaną Ci wybaczone. W drugiej połowie dnia będziesz mieć sporo czasu dla siebie. Poświęcisz się swojej pasji lub rozmowom z przyjaciółmi. 

Horoskop dzienny - Skropion

Skorpiony zainteresują się pieniędzmi. Zapragniesz szybkiego przypływu gotówki i zaczniesz szukać sposobu, aby osiągnąć swój cel. Szczęście będzie Ci sprzyjać! Warto zagrać na loterii lub wziąć udział w jakimś konkursie. 

Horoskop dzienny -  Strzelec

Strzelce będą miały dziś bardzo dobry humor. Powodów do radości będzie sporo. Poczujesz się ważny i podziwiany, ludzie nie będą szczędzić Ci komplementów. To dobry dzień na zawiązanie nowych znajomości.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś senne i ociężałe. Nie będziesz mieć ochoty na nic i zaczniesz się wykręcać ze złożonych wcześniej obietnic. Twoi współpracownicy i znajomi nie będą zachwyceni. Atmosfera zacznie gęstnieć... 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą miały nerwowy poranek. Ktoś będzie od Ciebie dużo wymagał, a Ty nie będziesz na siłach, aby temu sprostać. Możliwe sprzeczki, a nawet poważne awantury. Wyrozumiałość nie będzie dziś Twoją mocną stroną. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą dziś zabiegane. Od rana do wieczora będziesz mieć mnóstwo spraw na głowie. Możliwe, że o czymś zapomnisz i komuś będzie przez to przykro. Niewykluczone, że będziesz musiał przepraszać. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: