Horoskop dzienny - środa 5 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Czy środa 5 sierpnia przyniesie Ci szczęście? Jak ułożą się ważne dla Ciebie sprawy? Ten horoskop dzienny podpowie Ci, na które aspekty życia warto zwrócić dziś uwagę.
Zobacz wideo Jak powinna wyglądać pielęgnacja 30-latki? Podpowiedzi makijażystki

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą bardzo kreatywne. Wpadniesz dziś na pomysł, który wprawi Twoich bliskich w osłupienie. Ten dzień będzie sprzyjał podejmowaniu odważnych decyzji, przede wszystkim finansowych. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś zatroskane. Powodem Twoich zmartwień będą głównie pieniądze. Niewykluczone, że będziesz musiał poprosić kogoś o pomoc. Pomocną dłoń wyciągnie do Ciebie Twój przyjaciel. Zrozumiesz, na kim naprawdę możesz polegać. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą bardzo przedsiębiorcze. Będziesz mieć smykałkę do interesów i prowadzenia negocjacji. To dobry dzień, aby wdać się w dyskusję ze swoim szefem i pomówić z nim o warunkach wynagrodzenia. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą wyjątkowo podejrzliwe. Każde słowo będziesz poddawać w wątpliwość, nie wierząc w dobre intencje innych ludzi. Ta nieufność stanie się męcząca dla Twojego najbliższego otoczenia. Znajomi zaczną Cię unikać. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś romantyczne i czułe. Poświęcisz się sferze emocji i uczuć, chcąc zyskać w oczach osoby, która jest dla Ciebie ważna. Uważaj, bo możesz przesadzić! Zbyt dużo słodyczy może zniechęcać. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś nadzwyczaj przebojowe. Biada tym, którzy wejdą Ci w drogę. Dzięki swojej odwadze osiągniesz wszystko, co sobie postanowisz. Zazdrośnicy będą przecierać oczy ze zdziwienia. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi poświęcą się sprawom domu i rodziny. Będziesz starał się przychylić swoim bliskim nieba, jednak nie wszyscy to docenią. Po południu możliwe słowne utarczki i niewielkie sprzeczki. Dzień zakończy się rozgoryczeniem. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą bardzo aktywne. Będziesz marzyć o dalekich podróżach i niezwykłych przygodach. Los da Ci szansę, z której żal będzie nie skorzystać. Jeśli się postarasz, Twoje marzenia się spełnią. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś nerwowe. Warto trzymać język za zębami, bo jeśli powiesz zbyt dużo, możesz tego pożałować. Zwróć uwagę na kwestie zdrowia. To dobry dzień, aby zatroszczyć się o samego siebie. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce poświęcą się obowiązkom domowym i ze zdziwieniem odkryją, że daje im to satysfakcje. Czysty dom sprawi, że odetchniesz pełną piersią i poczujesz się swobodniej. Co z oczu, to z serca. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą w refleksyjnym nastroju. Będziesz myśleć o przeszłości, ale i o przyszłości. Uda Ci się stworzyć precyzyjny plan dojścia do obranego wcześniej celu. Zakończysz dzień z poczuciem satysfakcji. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą dziś twórcze i przedsiębiorcze. Będziesz realizować się w dziedzinach, których do tej pory nie próbowałeś. Niewykluczone, że odkryjesz nowe hobby. Możliwe także nawiązanie interesującej znajomości.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: