Męskie Granie 2020. Jedyny koncert w Żywcu. Kto wystąpi? Gdzie oglądać? [TRANSMISJA ONLINE 8.08]

Męskie Granie 2020. W tym roku długo wyczekiwane wydarzenie muzyczne odbędzie się w szczególnej formie. Koncert 8 sierpnia będzie transmitowany na żywo poprzez internet. Na scenie pojawią się Nosowska, Dawid Podsiadło oraz MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2020 w składzie Daria Zawiałow, Król oraz Igo. Zobacz, kiedy oglądać transmisje online?

Męskie Granie to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w ciągu roku. Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa, standardowa trasa nie mogła się odbyć. Organizator imprezy zdecydował się jednak na przeprowadzenie jedynego koncertu, który odbędzie się już w sobotę 8 sierpnia. Zobacz, kto na nim wystąpi oraz gdzie oglądać transmisje?

Męskie Granie 2020 - transmisja online - Gdzie oglądać koncert?

Koronawirus przyzwyczaił nas do tego, że wydarzenia artystyczne muszą odbywać się w nowej formule. Męskie Granie postanowiło, że 8 sierpnia w Żywcu odbędzie się jedyny i wyjątkowy koncert. Impreza rozpocznie się o godz. 17:00. Zainteresowani muzycznymi wrażeniami będą mogli śledzić jej przebieg na żywo poprzez konto Męskiego Grania na Facebooku i Youtube.

- Mamy nadzieję, że tegoroczny koncert w Żywcu dostarczy miłośnikom Męskiego Grania wielu emocji – powiedziała Dorota Nowakowska, Kierownik marki Żywiec. – Zależało nam na zachowaniu ducha trasy, to dlatego zaprezentowany zostanie zupełnie nowy program orkiestry, przygotowane zostaną dedykowane wizualizacje, a na scenie zobaczymy doskonałych rodzimy artystów. Szykuje się prawdziwa muzyczna uczta!

Męskie Granie 2020 - kto zagra w tym roku? [LINE UP]

Organizatorzy imprezy nie zawiedli. Na scenie będziemy mogli zobaczyć najciekawszych muzyków z całej Polski. Dla publiczności zgromadzonej przed komputerami zagrają m.in. Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow z Tomaszem Organkiem, Król oraz Igo wraz z Bass Astral. Miłym zaskoczeniem dla publiczności może być również występ młodego rapera Maty z Nosowską.

Jednak to, na co najbardziej czekają widzowie, to występ Darii Zawiałow wraz z Królem i Igo. Artyści wykonają tegoroczny hymn Męskiego Grania - utwór "Świt". Na scenie będą im towarzyszyć Kasia Piszek, Piotr Rubens Rubik, Jakub Wojtas, Michał Kush oraz Thomas Fietz.

Zobacz wideo "Świt" Męskie Granie Orkiestry przykleił nam do twarzy promienne uśmiechy. Nie chcą zejść [Popkultura odc. 44]
Więcej o: