Horoskop dzienny - wtorek 4 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Czy wtorek 4 sierpnia przyniesie Ci szczęście? Jak ułożą się Twoje sprawy zawodowe i osobiste? Przeczytaj horoskop dzienny na Gazeta.pl i dowiedz się, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach.
Zobacz wideo Jak uzyskać idealną kreskę na oku? Triki makijażystki

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą dziś niezawodne w podejmowaniu szybkich i trafnych decyzji. Po głowie będą Ci chodzić podróże i przygody, zaczniesz też snuć wyjazdowe plany.

Horoskop dzienny -  Byk

Będziesz musiał stanąć na głowie, żeby zdążyć ze wszystkimi obowiązkami. Ten dzień da Ci się we znaki. Możesz podpaść szefowi, jeśli zauważy, że zamiast pracować, spędzasz czas na rzeczach, które nie należą do Twoich obowiązków. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Będziesz dziś myślał o niebieskich migdałach i trudno będzie przywołać Cię na ziemię. Twoi znajomi będą patrzyć na Ciebie podejrzliwie, zastanawiając się, dlaczego jesteś taki milczący. 

Horoskop dzienny - Rak

To będzie przyjemny, udany dzień. Spędzisz go na beztroskich rozmowach z bliskimi i spotkaniami z ludźmi, których lubisz. Oprócz tego będziesz snuć plany o własnym biznesie lub zagrasz w grę, która może przynieść Ci sporą wygraną.

Horoskop dzienny - Lew

Będziesz dziś marzyć o dalekich podróżach i egzotycznych przygodach, ale rzeczywistość będzie zupełnie inna. Od rana do wieczora będziesz walczyć z zawodowymi i domowymi obowiązkami. Tego dnia nie uda Ci się odpocząć. 

Horoskop dzienny - Panna

We wtorek zajmą Cię przede wszystkim sprawy rodzinne. Spotkasz dziś na swojej drodze kilka drobnych przeszkód, które wyprowadzą Cię z równowagi. Twój zły humor odbije się na atmosferze w domu. 

Horoskop dzienny - Waga

Tego dnia będziesz wesoły i beztroski. Dobry humor nie będzie Cię opuszczał. Wieczór spędzisz w towarzystwie znajomych bądź rodziny. Niewykluczone miłe niespodzianki.

Horoskop dzienny - Skorpion

W pracy wszystko ułoży się po Twojej myśli, a po powrocie do domu będziesz miał okazję, żeby się zrelaksować. Jeśli zmagasz się z problemami zdrowotnymi, dziś poczujesz wyraźną poprawę.

Horoskop dzienny - Strzelec

Będziesz dziś melancholijny, spokojny i nostalgiczny. Twoje myśli będą krążyć wokół tego, co już było. Humor poprawi Ci się dopiero w drugiej połowie dnia dzięki rozmowie z bliską Ci osobą.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Będziesz dziś skrupulatny i metodyczny. Cały dzień będziesz dawał z siebie 200 proc. Niestety, Twoje wysiłki przejdą bez większego echa. Spokój i cierpliwość będą Twoimi sprzymierzeńcami. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Dziś skupisz się na rodzinie. Najistotniejsze będzie dla Ciebie to, żeby spędzić z bliskimi trochę czasu i dać im odczuć, że są dla Ciebie ważni. Spodziewaj się telefonu lub maila od kogoś, z kim długo nie miałeś kontaktu. 

Horoskop dzienny - Ryby

Dzień minie Ci spokojnie, wedle codziennej rutyny. Łatwo będzie Ci zapomnieć o zobowiązaniach wobec innych, dlatego ktoś Ci bliski poczuje się rozczarowany Twoim zachowaniem. Niewykluczone sprzeczki i małe konflikty.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: