Horoskop dzienny - poniedziałek 3 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Czy poniedziałek 3 sierpnia będzie dla Ciebie dobrym dniem? Jak ułożą się Twoje sprawy osobiste i zawodowe? Przeczytaj nasz horoskop dzienny i dowiedz się, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą miały miły dzień. Pochłoną Cię sprawy rodzinne i spotkania z przyjaciółmi. Odbędziesz niejedną interesującą rozmowę. Tego dnia warto wyjść z domu. Spacer albo wizyta w kawiarni może się skończyć miłą niespodzianką.

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą miały dobrą passę, jeśli chodzi o sprawy osobiste. Uda Ci się zakończyć długotrwały spór lub rozwiązać problem, z którym zmagasz się od dawna. Usłyszysz dziś też kilka bardzo miłych słów. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś uczynne. Poświęcisz się pomaganiu innym i wysłuchiwaniu trosk najbliższych. Ktoś z Twojego najbliższego otoczenia może poprosić Cię o radę. Postaraj się o rozwagę, bo zła podpowiedź może Cię drogo kosztować. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś leniwe. Zrobisz dziś tylko tyle, ile naprawdę musisz, a potem oddasz się słodkiemu relaksowi. Wolny czas spędzisz w swoim własnym towarzystwie, biorąc kąpiel, oglądając filmy albo czytając książki. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy poświęcą się planowaniu. Przyjrzysz się swojemu budżetowi, rzucisz okiem w kalendarz i znajdziesz sposobność, aby wyjechać gdzieś za miasto. Organizacja wakacji sprawi Ci dużo przyjemności.

Horoskop dzienny - Panna

Panny poświęcą się rodzinie i bliskim. Nie będzie łatwo, bo kilka osób będzie wymagać od Ciebie uwagi w tym samym czasie albo oczekiwać od Ciebie sprzecznych rzeczy. Zrobi się nerwowo. Nie licz dziś na odpoczynek.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś mieszać w swoich kalendarzach. Jakiś plan nagle okaże się nieaktualny i będziesz musiał zastąpić go nowym. Ofert nie będzie jednak brakowało. Propozycje spotkań będą do Ciebie spływać z wielu stron.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony czeka miły dzień. Od rana będziesz pełen optymizmu i radości, co sprawi, że inni będą chętnie przebywać w Twoim towarzystwie. To dobry dzień na negocjacje. Twojemu urokowi osobistemu nie oprze się nikt. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce stracą dziś cierpliwość. Ktoś będzie Ci grał na nerwach i w końcu nie wytrzymasz. Ten wybuch złości zostanie zapamiętany. Osoba, która Cię zdenerwuje, będzie schodzić Ci z drogi przez długi czas.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą bardzo dociekliwe. Będziesz chciał wiedzieć wszystko i ktoś oskarży Cię o wkładanie nosa w nie swoje sprawy. Poczujesz się urażony i dasz temu wyraz. Zły nastrój będzie Ci towarzyszyć do końca dnia. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą miały dziś szansę na odpoczynek. Nie będziesz mieć dużo obowiązków w pracy, a w domu ktoś Cię wyręczy. Popołudnie będziesz mógł spędzić tak, jak lubisz najbardziej. Pod wieczór czeka Cię niespodzianka. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą melancholijne i skore do przemyśleń. Będziesz wracać myślami do przeszłości i rozpamiętywać stare sprawy. To wprawi Cię w smutek. Wyjść z niego nie będzie łatwo, ale pomoże Ci przyjazna dusza. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: