Horoskop dzienny - środa 29 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Czy środa 29 lipca będzie Twoim szczęśliwym dniem? Jak ułożą się Twoje sprawy zawodowe i prywatne? Przeczytaj horoskop dzienny na portalu Gazeta.pl i dowiedz się, co szykuje dla Ciebie los.
Zobacz wideo Jak spakować kosmetyczkę na wakacje?

Horoskop dzienny - Baran

Barany odbędą dziś kilka niespodziewanych rozmów. Niewykluczone, że spotkasz się też z kimś, kogo dawno nie widziałeś. Szczęście będzie Ci sprzyjać zwłaszcza w kwestiach zawodowych. Warto przypomnieć o swojej sprawie szefowi.

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś w centrum uwagi. Niejedna osoba będzie chciała zasięgnąć u Ciebie rady lub po prostu z Tobą porozmawiać. Pogaduszki sprawią jednak, że ucierpią Twoje obowiązki. Zabraknie Ci czasu na rzeczy ważne i pilne.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą miały dobry nastrój. Wydarzenia ostatnich dni wprawią Cię w wesołość, którą będziesz zarażać innych. Ludzie będą do Ciebie lgnąć. Twój urok osobisty ułatwi Ci załatwienie pewnej ważnej sprawy.

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą szukać nowych pasji i rozwijać swoje zainteresowania. Za namową kogoś bliskiego poświęcisz czas czemuś, czego z własnej woli byś nie próbował. Czynność ta sprawi Ci dużo satysfakcji. Uważaj jednak na zdrowie. Łatwo dziś o kontuzję. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy mają dziś szansę na rozwiązanie trudnej sprawy lub załagodzenie konfliktu. To dobry dzień dla spraw osobistych. Masz szansę na randkę, romans lub wyznanie miłości. Wenus będzie po Twojej stronie.

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą towarzyskie i rozmowne. Od rana do wieczora będziesz szukać rozmów i bliskości z innymi. Niewykluczone, że poznasz dziś kogoś bardzo interesującego. Ta osoba może zmienić Twoją opinię na ważny temat.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą miały dziś szczęście w sprawach finansowych. To dobry dzień na udział w grach losowych, inwestycje, ale i szukanie oszczędności. Uważaj jednak na kwestie osobiste. O kłótnie i sprzeczki będzie dziś łatwo. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą miały przyjemny dzień. Bez problemu przebrniesz przez zawodowe obowiązki i będziesz mieć sporo czasu na odpoczynek. Wieczorem czeka Cię miła niespodzianka. Spodziewaj się nieoczekiwanego.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce skupią się na sprawach zawodowych. Dasz z siebie 120 procent, dzięki czemu Twój szef Cię zauważy. Uda Ci się także załatwić sprawę, która ciąży na Tobie od dłuższego czasu. Wieczorem spodziewaj się zaskakującej informacji.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś niezwykle kreatywne, dzięki czemu rozwiążą poważny problem dotyczący sfery zawodowej. Mniej szczęścia będziesz mieć w sprawach osobistych. Uważaj na plotki. Ich powtarzanie skończy się źle. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś w bojowym nastroju. Sprowokujesz dziś niejedną burzliwą dyskusję, a może nawet kłótnię. Jeżeli możesz, unikaj rozmów na kontrowersyjne tematy, zwłaszcza ze swoimi przełożonymi. Dzięki temu unikniesz problemów. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą miały dobry dzień. Uda Ci się zażegnać stary spór lub nawiązać ciekawą znajomość. Po południu spodziewaj się gości lub telefonu od przyjaciela. Będziesz mieć okazję, by wykazać się empatią. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: