Horoskop dzienny dla wszystkich znaków - czwartek 9 lipca 2020 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka Barany, Lwy i Strzelce? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na czwartek 9 lipca 2020 roku.

Horoskop dzienny - Baran

 • Osoby w związkach nie powinny przywoływać do siebie złych myśli czy wspomnień. Wtedy w emocjach możecie zupełnie niesłusznie oskarżyć o coś swojego partnera. W pracy powinniście pilnie uporządkować zaległe sprawy.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki mogą otrzymać informacje, które pozwolą wam wyeliminować wątpliwości, z którymi nie mogliście sobie poradzić od miesiąca. W pracy zostaniecie poproszeni o zaangażowanie się w pewien projekt. Zastanówcie się jednak, czy macie wystarczająco dużo sił, by brać na siebie kolejny obowiązek.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt powinny skupić się na jednym, najważniejszym celu, zamiast łapać kilka srok za ogon. Osoby w związkach będą chciały wznowić swoje plany, które odłożyliście na później. Wasza relacja jest znajduje się w idealnym momencie, by do nich powrócić.

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki czeka udany dzień, a wasz optymizm będzie pobudzał was ku nowym działaniom. Niektórzy z was otrzymają dobre wieści, które będziecie chcieli świętować. W sprawach zawodowych możecie liczyć na długoterminową ofertę, która zapewni wam wymarzoną stabilizację.

Horoskop dzienny - Lew

 • Powinniście zdecydować się na porzucenie starych przyzwyczajeń, zwłaszcza jeśli w planach macie jakieś długotrwałe przedsięwzięcia. Czujecie, że wszystko dzieje się zbyt szybko. Będziecie musieli odmówić niektórym prośbom, w innym razie poczujecie się przemęczeni.

Horoskop dzienny - Panna

 • Panny mają tendencję do wątpienia we własne umiejętności i nadmiernego analizowania wszystkich informacji. To z kolei blokuje was przed rozpoczęciem lub kontynuacją swoich celów. Nie bójcie się na sobie polegać.

Horoskop dzienny - Waga

 • Osoby urodzone pod znakiem Wagi powinny dziś w pełni skoncentrować swoją uwagę na bliskich osobach. Uda wam się uporać z najbardziej problematycznymi kwestiami. Wieczorem starajcie się jednak znaleźć więcej czasu na odpoczynek.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Niektóre Skorpiony rozpoczną działania, które będą podstawą do budowania bardzo korzystnych finansowo przedsięwzięć w przyszłości. Osoby w związkach będą starały się skupić tylko na niezbędnych kwestiach, dzięki czemu unikniecie sporów o nieistotne detale.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Osoby urodzone pod znakiem Strzelca będą dziś wyjątkowo wyczulone na krytykę. Nie odbierajcie jednak każdej uwagi personalnie. Może to doprowadzić do konfliktów ze współpracownikami.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Single powinny dziś zastanowić się nad poszerzeniem kręgu znajomych lub rozpoczęciem poszukiwania partnera w inny sposób, niż do tej pory. Dotychczasowe działania niestety się nie sprawdzają. W pracy zachowajcie koncentrację. Brak pomyłek umocni wasze osiągnięcia.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wodniki mogą być bardziej poważne i surowe niż zwykle. Będziecie mieli też problemy z tym, żeby skoncentrować się na pracy. Wasze rozleniwienie związane jest przede wszystkim z nadmiarem obowiązków. Musicie zwolnić tempo.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Ryby mogą liczyć na sukcesy zarówno zawodowe jak i osobiste. Dzień sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości. W pracy pokażecie, że jesteście gotowi na zmiany lub dodatkowe obowiązki.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: