Horoskop dzienny - poniedziałek 6 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Czy pierwszy dzień kolejnego tygodnia będzie dla Ciebie łaskawy? Jak ułożą się Twoje sprawy w poniedziałek 6 lipca? Przeczytaj horoskop dzienny na portalu Gazeta.pl i dowiedz się więcej.
Zobacz wideo Jak wykonać makijaż powiększający usta?

Horoskop dzienny - Baran

Barany skupią się na potrzebach innych. Zrobisz wiele, aby uchylić nieba swoim najbliższym. Będziesz wyrozumiały, czuły i pomocny. Ktoś może poprosić Cię o radę lub o drobną przysługę. Osoba, do której wyciągniesz rękę, odpłaci się z nawiązką. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś miłe i uprzejme. Na tyle miłe, że nie znajdą w sobie odwagi, aby sprzeciwić się osobie, która będzie chciała je wykorzystać. Ktoś zabawi się Twoim kosztem lub przypisze sobie swoje zasługi. Z tego powodu popsuje Ci się nastrój.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta naprawdę dziś odpoczną. Pierwszy raz od dłuższego czasu będziesz mieć czas tylko dla siebie i pozwolisz sobie na odrobinę przyjemności. Po południu spodziewaj się wizyty przyjaciół lub telefonu od bliskiej Ci osoby.

Horoskop dzienny - Rak

Raki mają przed sobą dobry dzień. Niespodziewana wiadomość poprawi Ci humor i da nadzieję na spełnienie marzeń. Będziesz mieć ochotę na spędzanie czasu z przyjaciółmi. Wyjdziesz z inicjatywą i zaprosisz kogoś na spacer, kolację lub drinka.

Horoskop dzienny - Lew

Silną stroną Lwów będzie dzisiaj intuicja. Wewnętrzny głos podpowie Ci, z kim warto spędzać czas, a z kim nie. Ktoś będzie próbował pokrzyżować Ci szyki. Odkryjesz jednak jego niecne plany i wyjdziesz na swoje.

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą mieć smykałkę do finansów. Tego dnia możesz zyskać sporo gotówki, np. grając w gry losowe lub dziedzicząc coś po kimś z rodziny. Wpadniesz także na pomysł jak podreperować swój domowy budżet.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zapomną dziś o nieśmiałości i z odwagą sięgną po swoje. Będziesz przebojowy i osiągniesz sukces w negocjacjach. To dobry dzień, aby wdać się w dyskusję z szefem, wspólnikiem lub partnerem. Siła Twoich argumentów sprawi, że przekonasz każdego do swoich pomysłów.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony czeka spokojny dzień. Będziesz działał bez pośpiechu i dokładnie, dzięki czemu będziesz bardzo zadowolony z efektów swojej pracy. Po południu czeka Cię czas w gronie rodziny, co przyniesie Ci poczucie spełnienia.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą śnić na jawie. Będziesz marzyć o wakacyjnym urlopie, lepszej pracy i innych rzeczach, na które czekasz od dłuższego czasu. Twój nieobecny wzrok zwróci czyjąś uwagę. Bądź ostrożny, bo możesz narobić sobie problemów. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą nerwowe. Twój niepokój sprawi, że będziesz zapominał o ważnych sprawach i gubił potrzebne Ci rzeczy. Uspokoisz się dopiero wieczorem, dzięki rozmowie z kimś, na kim Ci zależy. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą miały bardzo udany dzień. Uda Ci się załatwić kilka spraw, które wiszą nad Tobą od dłuższego czasu. Podejmiesz też bardzo ważną życiową decyzję. Po południu zajmiesz się swoim zdrowiem lub wyglądem.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą bardzo władcze. Od samego rana będziesz wydawać rozkazy, co nie wszystkim się spodoba. W drugiej połowie dnia ktoś Ci się przeciwstawi. Niewykluczone kłótnie i małe sprzeczki, przede wszystkim z członkami rodziny.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: