Fame MMA 7 - kiedy i gdzie kolejna gala? Z kim zmierzy się Popek? [DATA, KONFERENCJA]

Fame MMA, polska federacja organizująca walki celebrytów i influencerów, od momentu swojego powstania w 2018 r. budzi wiele emocji. Kiedy odbędzie się najnowsza gala? Kto weźmie w niej udział? Przedstawiany najważniejsze informacje.

Ze względu na pandemię koronawirusa odwołano wiele wydarzeń sportowych. Co z Fame MMA 7? Fani mieszanych sztuk walki szukają informacji na temat 7 edycji gali. Kiedy celebryci i youtuberzy wrócą na ring?

Fame MMA 7 - kiedy odbędzie się gala? [DATA, KONFERENCJA]

Ostatnia gala Fame MMA odbyła się 28 marca. Od tego czasu fani federacji niecierpliwie oczekują na informację o kolejnym wydarzeniu. Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa, przerwa pomiędzy dwoma wydarzeniami będzie większa niż zwykle.

Fame MMA 7 odbędzie się w sobotę 5 września 2020 r. Na tę chwilę nie jest znane miejsce, w jakim odbędzie się gala Fame MMA. Szczegółowe informacje na temat kolejnej gali poznamy 26 lipca podczas oficjalnej konferencji prasowej.

Wiemy natomiast, że do ringu powróci Paweł "Popek Monster" Mikołajuw oraz Marcin "El Testosteron" Najman, dla którego będzie to pożegnalna walka na zakończenie kariery. Ich przeciwnicy nie są jeszcze znani.

- Gala Fame MMA 7 to kolejna dawka walk celebrytów, która została zaplanowana na 5 września. W wydarzeniu weźmie udział już m.in. nowy zawodnik federacji, Paweł Mikołajuw. Paweł to profesjonalista, wie na czym polega show i promocja. Cieszymy się, że już na starcie zgadzamy się, co do wspólnej wizji tego, jak ma wyglądać kolejny main event - powiedział Krzysztof Rozpara, szef organizacji.

 
Zobacz wideo Odklepana kariera Najmana w MMA. "Zawsze będzie chłopcem do bicia"
Więcej o: