Horoskop dzienny - poniedziałek 29 czerwca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki będzie poniedziałek 29 czerwca? Czy początek tygodnia przyniesie Ci szczęście? Przeczytaj horoskop dzienny Gazety.pl, aby dowiedzieć się, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach.
Zobacz wideo Jak zadbać o rośliny domowe? Sprawdzone triki

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą czuły zmęczenie i zaczną marzyć o długim urlopie. Zaczniesz snuć wakacyjne plany i podejmiesz pierwsze kroki ku ich realizacji. Tego dnia lepiej nie mówić za dużo. Jeśli zwierzysz się nieodpowiedniej osobie, wykorzysta to przeciw Tobie.

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś wyjątkowo niezdecydowane. Nie będziesz w stanie podjąć nawet prostych decyzji, dlatego chętnie będziesz prosił o radę i polegał na opinii innych. Zbyt duże zaufanie do innych może się jednak źle skończyć. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą odczuwać niepokój. Tego dnia warto słuchać intuicji, bo może Cię ona ochronić przed nieszczęściem. W drugiej połowie dnia czeka Cię ważna rozmowa z kimś, z kogo opinią się liczysz. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki zaczną nadrabiać zawodowe zaległości. Uporasz się z zadaniami, które odkładasz od dłuższego czasu, ale także zainteresujesz się rozwojem swojej kariery. Możliwe, że zapiszesz się na kurs lub szkolenie, które pomoże Ci w dalszym życiu zawodowym.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś pewne siebie oraz żądne pochwał i komplementów. Będziesz szukał towarzystwa - w szczególności tych osób, które są Ci przychylne i chętnie to wyrażają. Miłe słowa będą miodem na Twoją duszę. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą energiczne i optymistyczne. Każdy pomysł będzie wydawał Ci się wartościowy, dlatego przyjmiesz niemal każdą propozycję, którą dziś usłyszysz. Dzięki takiemu nastawieniu przeżyjesz coś, co na długo zapadnie Ci w pamięć. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi mają przed sobą męczący dzień. Obowiązków będzie dużo, a czasu niewiele, dlatego w ciągu dnia będziesz odczuwać stres. Uważaj na podejmowanie pochopnych decyzji. Pewne rzeczy lepiej rozważyć kilka razy

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą miały potrzebę zadbania o swoje finanse. Tego dnia będziesz planować swój budżet, analizować wydatki i szukać sposobów na oszczędności. W drugiej połowie dnia oczekuj ważnych informacji.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś bardzo ostrożne. Będziesz zwlekać z podejmowaniem decyzji i nie dasz się namówić na ryzykowne inwestycje czy pomysły. Możliwe też, że odkryjesz w sobie artystyczne zacięcie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś niepokorne i nieposłuszne. Nie będziesz chciał słuchać nakazów innych i podążysz swoją własną ścieżką. Ta decyzja może przynieść zaskakujące efekty. Spodziewaj się ostrych słów krytyki ze strony bliskiej Ci osoby.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą nerwowe i trochę gapowate. Rzeczy będą wypadać Ci z rąk, będziesz zapominać o obietnicach i planach, możliwe też, że coś zgubisz. Lepiej będzie, jeśli tego dnia zwolnisz tempo i nie będziesz brać na siebie zbyt wiele.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą dziś podatne na prośby innych ludzi. Warto jednak, abyś zastanowił się nad ich intencjami. Ktoś może chcieć wykorzystać Twoje dobre serce. Jeśli nie będziesz ostrożny, możesz dużo stracić. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: