Niedziele handlowe 2020. Czy 28 czerwca wypada niedziela handlowa?

Niedziele handlowe to temat, który od dawna wywołuje duże emocje. W 2020 roku wypada zaledwie siedem niedziel, w które możemy swobodnie robić zakupy w galeriach handlowych. Czy 28 czerwca jest jedną z nich?

Od czasu wprowadzenia zakazu handlu w ostatni dzień tygodnia, mieszkańcy Polski zadają sobie pytanie kiedy są niedziele handlowe oraz w jakie niedzielę są otwarte sklepy? Skorzystaj z naszego kalendarza i nie pomyl się, kiedy zrobić zakupy.

Niedziele handlowe 2020. Czy w niedzielę 28 czerwca sklepy będą otwarte?

Wybierający się na zakupy w czasie wyborów mają szczęście. 28 czerwca handel będzie dozwolony we wszystkich sklepach wielkopowierzchniowych. W dniu wyborów prezydenckich wypada jedna z zaledwie siedmiu niedzieli handlowych w 2020 roku.

Oznacza to, że po zakupy nie będziemy musieli wybierać się do małych sklepów osiedlowych albo stacji paliw, dworców kolejowych lub placówek pocztowych. Wszystkie największe supermarkety, w tym Auchan, Biedronka i Lidl będą działać normalnie.

28 czerwca to już czwarta z siedmiu niedzieli handlowych w 2020 roku. Zakupy w niedziele będziemy mogli zrobić również 30 sierpnia oraz 13 i 20 grudnia.

Niedziele handloweNiedziele handlowe fot. AG

Zobacz wideo Jak w łatwy sposób zrobić zakupy przez internet? [WIDEO]
Więcej o: