Horoskop dzienny - poniedziałek 22 czerwca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Co czeka Cię w poniedziałek 22 czerwca? Czy początek kolejnego tygodnia będzie dla Ciebie szczęśliwy? Przeczytaj nasz horoskop dzienny i dowiedz się, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach.
Zobacz wideo Jak uzyskać idealną kreskę na oku? Triki makijażystki

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą humorzaste i marudne. Przez cały dzień będziesz niezadowolony, a krytyka innych będzie przychodzić Ci z łatwością. Ktoś może poczuć się urażony. Za ostre słowa przyjdzie Ci jeszcze przepraszać.

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą odczuwały znudzenie. Zmęczenie codziennością, pracą i domem sprawi, że zapragniesz odpoczynku i wyjazdu w odległe strony. Zaczniesz snuć wakacyjne plany, jednak zaległe obowiązki będą Ci to utrudniać. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą potrzebowały zmiany. Zaczniesz marzyć o nowej pracy, remoncie, a może nawet o zmianie partnera. Popołudnie będzie sprzyjać przemyśleniom, a także naradom. Rewolucyjne pomysły warto skonsultować z kimś bliskim. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą humorzaste i trudne do zniesienia. Będziesz czepiać się szczegółów i doszukiwać się przytyków do własnej osoby tam, gdzie ich nie ma. Inni zaczną Cię unikać, aby nie musieć się z Tobą konfrontować. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy powinny uważać, bo kłótnia wisi w powietrzu. Ktoś będzie Cię prowokować, a Twoja cierpliwość zostanie wystawiona na poważną próbę. Zbyt gwałtowna reakcja może przynieść opłakane skutki. 

Horoskop dzienny - Panna 

Panny będą energiczne i wesołe. Ludzie będą chcieli przebywać w Twoim towarzystwie i z chęcią będą się dzielić interesującymi historiami, a nawet pożytecznymi informacjami. To dobry dzień na zjednywanie sobie przyjaciół i poznawanie nowych osób. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś spokojne i nieco senne. Swoje obowiązki będziesz wykonywać powoli, ale też niedokładnie, bo trudno będzie Ci się skupić. Nie będziesz mieć ochoty na pracę, a tylko na relaks. Możesz przez to podpaść szefowi.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony mają szansę na to, aby spełnić swoje marzenia. Ten dzień będzie sprzyjał snuciu ambitnych planów, ale także ich realizacji. Jeśli wykażesz się wystarczającą determinacją, osiągniesz wszystko, co sobie postanowisz.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś w siebie wątpić. Ktoś powie Ci coś, co chwilowo obniży Twoją samoocenę. Humor poprawi Ci rozmowa z przyjacielem i chwila relaksu wieczorową porą. Zszargane nerwy ukoi spacer lub inna aktywność fizyczna. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą mieć mnóstwo pomysłów na to, jak spędzić wolny czas. Twój kalendarz wypełni się setką ciekawych planów na kolejne tygodnie. Usłyszysz także coś miłego - komplement lub propozycję nie do odrzucenia. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą bardzo towarzyskie, ale i cierpliwe. Będziesz otaczać się przyjaciółmi i członkami rodziny, spośród których niektórzy będą potrzebować Twojej pomocy. Wyciągnięcie kogoś z opresji da Ci dużo satysfakcji.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą lgnąć do ludzi i będą chciały być lubiane. Staniesz na rzęsach, żeby inni okazali Ci sympatię. Warto się jednak zastanowić, gdzie przebiega Twoja granica. Łamanie własnych zasad nie skończy się najlepiej. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: