Matura 2020: Matematyka. Arkusz CKE, odpowiedzi i rozwiązania gdzie szukać, o której? [MATEMATYKA PODSTAWOWA 9.06.2020]

Matura 2020 z matematyki na poziomie podstawowym odbyła się 9 czerwca o godzinie 9:00. W tym samym dniu w sieci dostępne są arkusze maturalne, a także informacje na temat odpowiedzi na wszystkie zadania. W tym tekście znajdziesz informacje na temat godzin ich publikacji.
Zobacz wideo Znane są już terminy matur 2020. Oto daty

W drugim dniu egzaminów maturalnych uczniowie ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych zmierzyli się z arkuszem z matematyki na poziomie podstawowym. Jak wyglądał arkusz CKE? Kiedy można będzie znaleźć odpowiedzi?

Matura 2020: Matematyka. Arkusz CKE

Jak co roku, Centralna Komisja Egzaminacyjna po zakończeniu egzaminu maturalnego zamieszcza w sieci identyczny arkusz, z jakim przyszło się zmierzyć uczniom. Zazwyczaj jest on dostępny po kilku godzinach od oficjalnego zakończenia danej sesji egzaminacyjnej.

Matura 2020 z matematyki rozpoczęła się o godzinie 9:00, zaś na jej przeprowadzenie przeznaczono 100 minut. Kiedy już wszyscy uczniowie z całego kraju zakończą pisanie, wówczas na oficjalnej stronie internetowej CKE pojawi się arkusz.

Matura 2020 z matematyki. Arkusz z odpowiedziami

Podobnie jak to ma miejsce w przypadku arkusza CKE, kilka godzin po egzaminie maturalnym Centralna Komisja Egzaminacyjna zamieszcza w sieci dokumenty z przykładowymi odpowiedziami na poszczególne zadania. Wyniki powinny być około godziny 14:00.

Dzięki temu uczniowie będą mogli od razu sprawdzić, czy poprawnie rozwiązali dane zadania. Rzecz jasna ich weryfikacja nie pozwala im już na zmianę swoich odpowiedzi.

Więcej o: