Horoskop dzienny - poniedziałek 1 czerwca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Czy poniedziałek 1 czerwca przyniesie Ci szczęście? Jak zacznie się dla Ciebie kolejny miesiąc? Przeczytaj nasz horoskop dzienny i dowiedz się, co czeka Cię w życiu zawodowym i osobistym.

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą chciały odpoczywać, bo weekend nie dał im do tego okazji. Nie będziesz mieć ochoty na wzmożony wysiłek i wykorzystasz każdą okazję, żeby trochę poleniuchować. Jeżeli szef Cię na tym przyłapie, poniesiesz konsekwencje. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś ciepłe i opiekuńcze. Twoja aura sprawi, że ludzie będą do Ciebie lgnąć. Niewykluczone, że ktoś podzieli się z Tobą sekretem lub zwierzy ze swoich problemów. Poczujesz się potrzebny.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Będziesz mieć dziś mnóstwo na głowie. Praca, rodzina, przyjaciele - w każdej z tych sfer życia czekają Cię wyzwania. Ktoś będzie oczekiwał od Ciebie zbyt dużo. Poczujesz irytację i zniecierpliwienie. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś bardzo krytyczne i najeżone. Na każdą uwagę, nawet tę niewinną, zareagujesz bardzo emocjonalnie. Niewykluczone mniejsze i większe konflikty, przede wszystkim na tle zawodowym.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą życzliwe i bardzo towarzyskie. Będziesz szukał okazji, aby porozmawiać z innymi lub spotkać się z kimś bliskim. W drugiej połowie dnia oczekuj ważnego telefonu lub wiadomości. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą miały dobry dzień. Poniedziałek będziesz mógł spędzić tak, jak lubisz. Nikt nie będzie Cię poganiał, nikt nie będzie niczego od Ciebie wymagał. Jeśli będziesz mieć na to ochotę, będziesz mógł roztrwonić swój czas na głupoty i drobne przyjemnostki. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą bardzo optymistyczne i wesołe. Z entuzjazmem przyjmiesz każdą wiadomość i podejdziesz do każdego zadania, które przed Tobą stanie. Wieczorem będziesz musiał jednak podjąć ważną decyzję, co popsuje Ci nastrój.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś bardzo ostrożne, zarówno w kontaktach z innymi ludźmi, jak i podczas wykonywania codziennych obowiązków. Twoja drobiazgowość sprawi, że nie zdążysz zrobić wszystkiego, co zaplanowałeś. Mimo to będziesz zadowolony ze swojej pracy.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce spędzą dzień w przyjemny sposób. Bez problemów przejdziesz przez dzień pracy, a w drugiej połowie dnia będziesz mógł poświęcić się swojej rodzinie, przyjaciołom i hobby. Zaczniesz też planować wakacje. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą szukać ekstremalnych przeżyć i intensywnych emocji. Niewykluczone, że zainteresujesz się jakimś niebezpiecznym sportem albo... wdasz się w romans. Wszystko, co podnosi adrenalinę, będzie dla Ciebie interesujące. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś chorowite i słabe. Nie będziesz mieć siły na swoje codzienne obowiązki, dlatego będziesz musiał poprosić kogoś o pomoc. Przyjdzie Ci to z trudem, choć wokół Ciebie nie brakuje osób, które z chęcią wyciągną do Ciebie rękę.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą bardzo energiczne i pewne siebie. Będziesz snuć ambitne plany i dążyć do ich realizacji. Wszystko, co dziś sobie założysz, uda Ci się zrobić. Zakończysz ten dzień z poczuciem satysfakcji i dumy. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskop.gazeta.pl >>>

Więcej o: