Horoskop dzienny - czwartek 28 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Czy czwartek 28 maja będzie dla Ciebie dobrym dniem? Co czeka Cię w życiu zawodowym, finansowym, uczuciowym? Znajdź swój znak zodiaku i przeczytaj horoskop dzienny, aby dowiedzieć się, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach.
Zobacz wideo Czy Biedroń podałby rękę Polańskiemu?

Horoskop dzienny - Baran

Barany poczują dziś nagły przypływ energii. Będziesz optymistycznie podchodził do wszystkich zadań, które postawi przed Tobą los. Zapragniesz też zdobyć nowe umiejętności. To dobry dzień na zapisanie się na jakieś zajęcia lub kurs.

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś niespokojne i rozdrażnione. Każde słowo będziesz brał do siebie, a każdą wypowiedź analizował w nieskończoność i rozkładał na części pierwsze. Cały dzień będziesz przez to bardzo zmęczony. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta spędzą sympatyczny dzień z bliskimi. Poświęcisz się rozmowom z przyjaciółmi i planowaniu przyszłości z najbliższą rodziną. Po południu czeka Cię miła niespodzianka. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś bardzo skrupulatne i drobiazgowe. Zadania, które z reguły wykonujesz bardzo szybko, dziś zajmą Ci sporo czasu. Będziesz dążyć do perfekcji, co nie będzie sprzyjać wydajności. Ktoś będzie zirytowany Twoim zachowaniem.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą mieć dziś dobry nastrój, którym zarażą niejednego ponuraka. Uda Ci się komuś pomóc i kogoś rozweselić. Usłyszysz nie tylko słowo "dziękuję", ale także poważniejsze wyznanie. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą mieć szczęście w miłości. Jeśli jesteś w związku, poczujesz powiew świeżości, jeśli zaś wciąż szukasz drugiej połowy, spotkasz na swojej drodze kogoś, kto być może zostanie przy Tobie na dłużej. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś rozwiązywać liczne problemy. Uda Ci się naprawić jakąś usterkę, zażegnać długotrwały konflikt lub znaleźć coś, czego szukasz od dłuższego czasu. Położysz się spać z uczuciem spełnienia. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony zajmą się dziś kwestiami finansowymi. Będziesz planować swój budżet, przyglądać się swoim wydatkom i szukać oszczędności. Te sprawy tak Cię pochłoną, że stracisz poczucie czasu. Będzie to miało swoje konsekwencje.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą bardzo wyrozumiałe, dlatego będą lgnąć do nich osoby potrzebujące wsparcia. Spodziewaj się długiej rozmowy z przyjacielem lub kimś z rodziny, kto poprosi Cię o pomoc lub radę. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce wykażą się dziś konserwatyzmem i stanowczością. Nowości nie będą Cię pociągać, będziesz chciał zostać przy tym, co sprawdzone i znane. Niewykluczone, że będzie to zarzewiem konfliktu.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś w znakomitym humorze. Będziesz zarażać dobrym nastrojem, opowiadać dowcipy, przyciągać do siebie ludzi. To wszystko nie będzie jednak służyć skupieniu. Twoja opieszałość w wykonywaniu obowiązków komuś się nie spodoba.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą dziś w bojowym nastroju. Jeśli ktoś naciśnie Ci na odcisk, będzie musiał się liczyć z potokiem ostrych słów, które wyleją się na niego z Twoich ust. Lepiej unikaj ludzi. Im mniej kontaktów interpersonalnych, tym mniejsza szansa na kłótnie. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>> 

Więcej o: