Życzenia na Dzień Matki 2020. Poważne życzenia dla mam na 26 maja

26 maja wszystkie mamy w Polsce będą obchodzić swoje święto. Zgodnie ze zwyczajem dzieci obdarowują je kwiatami, laurkami, słodyczami czy prezentami. Warto do upominku dołączyć też życzenia.
Zobacz wideo Dzień Matki. Najukochańsza osoba na świecie oczami dziecka

Polska jest jedynym krajem, który 26 maja świętuje Dzień Matki. Na całym świecie obchodzony jest on w różnych terminach, ale jest to na pewno jedno z najbardziej popularnych świąt. Tego szczególnego dnia warto zadbać o to, by każda mama czuła się wyjątkowa i doceniona. Jakie życzenia złożyć swojej mamie?

Poważne życzenia z okazji Dnia Matki 2020

Szczęścia, radości i uśmiechu, spełnienia najskrytszych marzeń, dużo zdrowia i samych wspaniałych zdarzeń w Twoim życiu życzy...

**************************

Z okazji Dnia Mamy chcę Ci podziękować z całego serca za troskę, miłość i zrozumienie, jakich doświadczam każdego dnia. Nigdy nie zdołam podziękować Ci za cały trud, jaki włożyłaś w moje wychowanie i funkcjonowanie naszej rodziny. Jesteś najważniejsza w moim życiu i zawsze będę Cię kochać!

**************************

Z okazji Twojego święta pragnę Ci życzyć
jak najmniej w życiu trosk, przychylności losu,
radości z drobnych przyjemności oraz dostrzegania w życiu największych wartości!
Dużo zdrowia, spokoju i spełnienia marzeń życzy...

**************************

W ten piękny Dzień Matki chcę złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia Mamo - długich lat w zdrowiu, szczęściu, spełnienia wszystkich marzeń i cudownych chwil w życiu. Kocham Cię Mamo!

**************************

Kochana Mamo! Dziękuję za każde spędzone z Tobą chwile, za pokazywanie mi świata i wychowanie. Kocham Cię za wszystko co dla mnie robisz, a najbardziej za to, że po prostu jesteś. Z okazji Twojego święta życzę Ci dużo zdrowia, radości, spełnienia marzeń i sukcesów.

Więcej o: