Życzenia i wierszyki dla mamy na Dzień Matki 2020. Piękne i krótkie życzenia dla mam

26 maja, już w najbliższy wtorek, w Polsce obchodzić będziemy Dzień Matki. Warto w tym dniu pamiętać o złożeniu życzeń swojej mamie. Szukasz gotowych wierszyków i rymowanek? Sprawdź nasze propozycje.
Zobacz wideo Na Dzień Mamy - Lova lava cake (nawet jeśli masz dwie lewe ręce)

Dzień Matki to idealna okazja, by podziękować swojej mamie za całą jej miłość. Tego dnia wyrażamy to nie tylko kupując kwiaty czy drobne upominki, ale też składając życzenia. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje, które warto wysłać swojej mamie. Można je też dowolnie zmieniać, by jak najlepiej wyrazić swoje emocje.

Życzenia i wierszyki z okazji Dnia Matki 2020

*********************

Kochana Mamo! Dziękuję za każdą spędzoną wspólnie z Tobą chwilę, za pokazywanie mi świata, za uczenie bycia odważnym, dobrym i otwartym na innych ludzi. Wszystko co we mnie dobre, jest tylko dzięki Tobie. Z okazji Twojego szczęścia życzę Ci dużo zdrowia, radości i spełnienia marzeń. Kocham Cię za wszystko i na zawsze!

*********************

W dniu Twojego święta
chciałam Ci powiedzieć,
że Ty jesteś dla mnie
najdroższa pod niebem!
Dlatego też składam Ci najszczersze życzenia:
Zdrowia, radości, marzeń spełnienia,
By nie było żadnych powodów do łez,
Samych sukcesów, jakich tylko chcesz!

*********************

Zdrowia, pomyślności, błogosławieństw z Nieba abyś miała mamo, wszystko co Ci trzeba! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy życzy…

*********************

Za to, że zawsze jesteś przy mym boku,
Że wskazujesz mi drogę w mroku.
Za to, że dni moje tęcza malujesz
dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję.
Przyjmij więc z serca płynące życzenia:
dobrego zdrowia, optymizmu, spokoju i marzeń spełnienia!

*********************

Brakuje odpowiednich słów, aby podziękować za całą opiekę, troskliwość i cierpliwość, dobroć, zrozumienie! Tak bardzo chcę wyrazić wdzięczność właśnie Tobie - Najbardziej kochającej z Mam! Z okazji Twojego święta życzę Ci mamo dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i samych dobrych ludzi wokół siebie!

Więcej o: