Horoskop dzienny dla wszystkich znaków - piątek 22 maja 2020 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka Byki, Lwy i Strzelce? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na piątek 22 maja 2020 roku.

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany powinny skupić się na umocnieniu swoich zawodowych relacji, ponieważ to opłaci się wam w przyszłości. W pracy będziecie mogli zakończyć trudny projekt, a w weekend uda wam się znaleźć więcej czasu na relaks.

Horoskop dzienny - Byk

 • W pracy będziecie dziś wyjątkowo sumiennie i dokładnie przywiązywali uwagę do swoich obowiązków. Macie też lepszy nastrój do okazywania swoich uczuć i emocji, co będzie dobrze skutkowało w relacjach rodzinnych lub partnerskich.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta bardzo wysoko podniosły sobie poprzeczkę w tym roku. To powoduje, że w osiągnięciu wyznaczonych sobie celów możecie polegać tylko na sobie. Uzbrójcie się w cierpliwość.

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki wreszcie uwierzą w siebie i swoje możliwości. To z kolei sprawi, że będziecie mieli większą potrzebę realizacji swoich marzeń. To dobry moment, na dokonanie ważnej decyzji.

Horoskop dzienny - Lew

 • Lwy powinny nieco obniżyć swoje wymagania, ponieważ wyzwania jakie stawiacie innym, są dla nich niemożliwe do wykonania. Sami z kolei nie przywiązujecie uwagi do realizacji swoich postanowień. Powinniście pomyśleć nad zmianami.

Horoskop dzienny - Panna

 • Osoby urodzone pod znakiem Panny powinny dziś ustalić granice wobec osób, które w ostatnim czasie nadużyły waszego zaufania. Postępy będą wam dziś przychodziły z większą łatwością. Czas zacząć działać.

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi od pewnego czasu rozmyślają nad pewnym projektem. Powinniście podążać za swoimi przekonaniami, nie spowalniając się strachem przed porażką. Dzięki dobrej energii czeka was też udany dzień w pracy.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Będziecie dziś mogli przekonać innych do tego, by zainwestowali w wasze pomysły. Osoby w związkach będą zadowolone ze swojej relacji. Żaden problem nie zepsuje waszego dobrego humoru.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelcom będzie dziś trudno skupić się na pracy, a to za sprawą okazji na bardziej beztroskie spędzenie wolnego czasu. Jeśli macie szansę zmienić otoczenie, nawet na kilka dni, to warto skorzystać z takiej możliwości.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Dziś macie okazję wykazać się w zadaniu zespołowym. Dobra energia na koniec tygodnia zapowiada też udany weekend. Znajdźcie czas by otwarcie porozmawiać ze swoimi bliskimi.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wasza impulsywność może dziś mieć wpływ na wasze działania. Uważniej dobierajcie słowa, żeby nie urazić kogoś bliskiego. Zastanówcie się, jakie sprawy są teraz najbardziej pilne i starajcie się je uporządkować.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Osoby urodzone pod znakiem Ryb powinny dziś starać się szukać kompromisów. Wtedy unikniecie konfliktów, czy to w pracy, czy w domu. Weekend zaplanujcie bardziej aktywnie - siedzący tryb życia zaczął was nużyć.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: