Horoskop dzienny - środa 20 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Czy środa 20 maja będzie dla Ciebie radosnym dniem? Co wydarzy się w Twoim życiu zawodowym, zdrowotnym, uczuciowym? Znajdź odpowiedź na te pytania w horoskopie dziennym na portalu Gazeta.pl.
Zobacz wideo Jak wyszkolić psa, żeby radził sobie z atakiem agresora? Pokazuje słowacka policja

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą bardzo towarzyskie i skore do rozmów na wszelkie tematy. Będziesz lgnąć do ludzi i inicjować gorące, długie dyskusje. Podczas jednej z nich dowiesz się czegoś nowego o bliskiej Ci osobie.

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą czuć niepokój. Taki nastrój spowoduje, że trudno będzie Ci się skupić, przez co będziesz popełniać błędy. Uważaj przede wszystkim na kwestie finansowe, bo możesz stracić dużą ilość gotówki.

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta będą rozkojarzone i zapominalskie. Możliwe, że zapomnisz o spotkaniu lub danej komuś obietnicy, co sprawi, że osoba ta będzie miała do Ciebie żal. Zwykłe przeprosiny mogą nie wystarczyć. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki usłyszą kilka ostrych słów krytyki. Nie będzie to przyjemne doświadczenie, ale postawi Cię do pionu. Twój humor nie poprawi się jednak aż do samego wieczora. Dopiero sen przyniesie Ci ukojenie.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś bardzo radosne i optymistyczne. Będziesz poprawiać innym nastrój, ale angażowanie się w skomplikowane zadania nie jest dziś wskazane. Oszczędź sobie przede wszystkim remontów, bo mogą się one źle skończyć.

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś bardzo wrażliwe. Każde słowo będziesz brać do siebie. Oschłość uznasz za zniewagę, a komplement za wyznanie większego uczucia. Nie daj się zwieść emocjom i uruchom racjonalne myślenie. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą pełne energii. Z entuzjazmem podejmiesz się kilku nowych zadań, jednak z czasem okaże się, że nie możesz sprostać im wszystkim. W gwiazdach zapisano Ci także powodzenie w życiu uczuciowym.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony czeka dziś wiele niespodzianek, zarówno tych miłych, jak i niemiłych. Spodziewaj się ważnego wyznania, wygranej na loterii albo... nagłej kłótni z przełożonym. 

Horoskop dzienny -  Strzelec

Strzelce będą miały nastrój na żarty, jednak nie wszystkich będą bawić Twoje dowcipy. Ktoś może poczuć się urażony tym, co powiesz. Wieczorem spodziewaj się ważnego telefonu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce okażą się świetnymi organizatorami i przywódcami. Staniesz na czele pewnej grupy i zadbasz o jej interesy. Będziesz mieć także dryg do negocjacji. To dobry dzień na trudne rozmowy, np. o podwyżce. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą bardzo przedsiębiorcze. To dobry dzień na założenie firmy, szukanie nowej pracy i prowadzenie negocjacji. W gwiazdach zapisano Ci także powodzenie w finansach. Warto przyjrzeć się swojemu kontu i zaplanować wydatki.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby mogą spodziewać się wielu przygód. Jeżeli masz już jakieś plany, prawdopodobnie będziesz musiał je zmienić. Ktoś wyciągnie Cię za miasto, zabierze do restauracji lub złoży Ci inną interesującą propozycję, z której żal będzie nie skorzystać. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>