Horoskop dzienny - wtorek 19 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Czy wtorek 19 maja będzie dla Ciebie dobrym dniem? Jak ułożą się Twoje sprawy zawodowe i uczuciowe? Dowiedz się tego, czytając horoskop dzienny na Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą dziś energiczne i pogodne. Twój dobry nastrój będzie udzielać się Twoim znajomym i krewnym. Podejmiesz też ważne postanowienie, które będziesz z zapałem realizować.

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą mieć dziś bardzo dużo na głowie. Nie uda Ci się uciec przed żadnym z obowiązków. Zarówno w pracy, jak i w domu stawiane będą przed Tobą duże wymagania. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zajmą się dziś swoimi prywatnymi sprawami. Osoby spod tego znaku, które mają partnera, spędzą upojny wieczór. Bliźnięta-single mają z kolei szansę na nową interesującą znajomość.

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś bardzo spokojne. Wszystkie niedomknięte sprawy znajdą swoje szczęśliwe zakończenie, a Ty będziesz mógł w końcu odetchnąć z ulgą i trochę się zrelaksować. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą przedsiębiorcze i pewne siebie. To dobry dzień na podejmowanie ryzykownych decyzji, inwestowanie pieniędzy i zakładanie nowych biznesów. Będziesz mieć żyłkę do interesów.

Horoskop dzienny - Panna

Od samego rana Panny będą nerwowe. Ktoś powie Ci dziś coś uszczypliwego, co bardzo Cię dotknie. Te nieprzyjemne słowa będziesz rozpamiętywać do wieczora. Dopiero rozmowa z przyjacielem da Ci ukojenie.

Zobacz wideo Tak wypowiadali się politycy po poprzednim filmie Sekielskich "Tylko nie mów nikomu"

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą szukać dziś mocnych wrażeń. Zainteresujesz się sportami ekstremalnymi, umówisz się na randkę w ciemno albo... wdasz się w kłótnię. Emocji będzie co niemiara.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony spotkają się z kimś ważnym i znaczącym. Ekscytacja szybko ustąpi miejsca znużeniu i irytacji. Trzymaj język za zębami, bo zbyt ostre słowa w obecności tej osoby mogą nieść ze sobą poważne konsekwencje. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą miały dobry nastrój. Przez dzień pracy przejdziesz bez większych komplikacji, a w domu spotkasz się z miłą niespodzianką. Wieczorem będziesz mieć trochę czasu tylko dla siebie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś żądne wiedzy. To dobry dzień, aby zapisać się na jakiś kurs, przemyśleć decyzję o studiach lub wyciągnięciu z półki starego podręcznika. Nowe informacje będziesz chłonąć jak gąbka.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś ciekawskie. Twoja dociekliwość sprawi, że odkryjesz czyjś sekret. Staniesz przed pytaniem, czy warto ujawniać go innym. Posłuchaj swojej intuicji - ona podpowie Ci najlepiej.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą dziś bardzo optymistyczne i z werwą podejmą nowe wyzwanie. Jeśli jesteś osobą spod tego znaku, wykażesz się, pomagając innym ludziom, słowa uznania będą dla Ciebie najlepszą nagrodą.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: