Horoskop dzienny - poniedziałek 18 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Czy poniedziałek 18 maja będzie dla Ciebie dobrym dniem? Czy początek nowego tygodnia przyniesie w Twoim życiu zmiany? Przeczytaj horoskop dzienny i dowiedz się, co Cię czeka.
Zobacz wideo Film Sekielskiego zmienił Polskę. Jak będzie po kolejnym?

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą mieć bardzo przyjemny dzień. Poniedziałek będzie dla Ciebie przedłużeniem weekendu. Będziesz mieć dużo czasu dla siebie, a praca nie będzie dla Ciebie priorytetem. Odbędziesz też miłe spotkanie z bliską Ci osobą.

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą bardzo przedsiębiorcze. Jeśli jesteś osobą spod tego znaku zodiaku, będziesz parł do przodu i osiągniesz każdy cel, który sobie postawisz. Wieczorem czeka Cię jednak sprzeczka z członkiem Twojej rodziny.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś senne i trochę nieporadne. Niewykluczone, że o czymś zapomnisz albo coś zgubisz. Małe nieszczęścia będą Ci się przytrafiać niemal cały dzień. Dopiero wieczorem czeka Cię coś miłego.

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą miały niespokojny dzień. Wplątasz się w dziś w gorącą dyskusję, która może przerodzić się w otwarty konflikt. Waż słowa, jeżeli nie chcesz mieć nowych wrogów. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy rozwiążą dziś istotny problem dotyczący sfery zawodowej. Ktoś doceni Twój wkład i poświęcenie dla sprawy i nagrodzi Cię dobrym słowem. Niestety, na podwyżki i premie nie ma co liczyć. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny poświęcą się zamykaniu zaległych spraw. Zapłacisz rachunki, zrobisz porządki, zadzwonisz do kogoś, z kim dawno nie rozmawiałeś. To wszystko sprawi, że będzie Ci lżej na duszy i zaśniesz, czując spełnienie.  

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą bardzo towarzyskie. Wciągniesz się w wiele interesujących dyskusji lub nawiążesz kontakt z osobą, z którą dawno nie rozmawiałeś. Niewykluczone, że poznasz kogoś nowego, o kim nie będziesz mógł zapomnieć.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony staną przed problemem, którego nie będą umiały rozwiązać same. Aby się z nim uporać, będziesz musiał poprosić o pomoc kogoś bliskiego. Twój przyjaciel lub krewny z chęcią Ci pomoże. Już wkrótce będziesz mieć okazję, aby mu się odwdzięczyć.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą mieć dość leniwy dzień. Obowiązków będzie niewiele, dlatego będziesz mógł poświęcić się rozmowom ze znajomymi, realizacji swojego hobby czy też po prostu odpoczynkowi.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce nie będą narzekać na nudę! Będzie się działo - zarówno w Twoim życiu zawodowym, jak i towarzyskim. Przez cały dzień będziesz na najwyższych obrotach, a noc będzie krótsza niż zazwyczaj.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś niespokojne. Intuicja będzie Ci podpowiadać, że stanie się coś złego. Twój wewnętrzny głos dobrze Ci podpowiada. Nie rób rzeczy, co do których nie masz pewności, bo może się to skończyć nieszczęściem. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą miały problemy z koncentracją. Pracy będzie niemało, ale znajomi i rodzina będą Cię odrywać od obowiązków. Konieczne okaże się stanowcze postawienie sprawy. Wieczorem czeka Cię miła niespodzianka.

 Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: