"Zabawa w chowanego" braci Sekielskich. Oglądaj online

"Zabawa w chowanego" - drugi film Tomasza i Marka Sekielskich o pedofilii w Kościele katolickim jest dostępny za darmo w internecie. Zapraszamy do obejrzenia.

"Zabawa w chowanego" można obejrzeć za darmo na platformie YouTube. Seans nie będzie przerywany reklamami. Zapraszamy do oglądania: 

 

Film "Zabawa w chowanego" został w całości sfinansowany za pieniądze pozyskane ze zbiórki, dzięki czemu jego twórcy zapewnili sobie pełną niezależność. W ten sam sposób stworzyli film "Tylko nie mów nikomu", którego premiera miała miejsce w maju ubiegłego roku. Produkcję tę wyświetlono na YouTubie ponad 23 miliony razy. To jeden z najgłośniejszych polskich filmów ostatnich lat. Produkcja ta wywołała szeroką dyskusję społeczną, która odbiła się echem także w polskim parlamencie.

Premiera kolejnego filmu braci Sekielskich za rok. Opowie o Janie Pawle II

Tomasz i Marek Sekielscy nie powiedzieli ostatniego słowa i planują kolejne filmy, które mogą wstrząsnąć Polską. Trzeci film braci Sekielskich na temat pedofilii w Kościele ma mieć premierę w następnym roku. Produkcja ta będzie się skupiać na postaci papieża Jana Pawła II. 

- Chcemy postawić pytanie: co wiedział, a czego nie wiedział? Co robił, a czego nie robił papież Polak, jeżeli chodzi o przestępstwa seksualne popełniane przez duchownych - powiedział Tomasz Sekielski w rozmowie z Gazetą.pl.

Bracia Sekielscy stworzą także film o aferze SKOK-ów. Twórczość tego duetu można wesprzeć za pośrednictwem platformy Patronite

Zobacz wideo Tomaszem Sekielski gościem Porannej rozmowy Gazeta.pl
Więcej o: