Horoskop dzienny dla wszystkich znaków - piątek 8 maja 2020 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka Bliźnięta, Wagi i Wodniki? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na piątek 8 maja 2020 roku.

Horoskop dzienny - Baran

 • Osoby urodzone pod znakiem Barana powinny dziś skupić się jedynie na niezbędnych kwestiach. Zobowiązania narzucane przez inne osoby mogą za bardzo wyczerpywać wasz organizm. Nie wahajcie się prosić o pomoc swoich bliskich.

Horoskop dzienny - Byk

 • Nowe pomysły dodadzą wam sił i zmotywują do bardziej intensywnego działania. Ustalcie jednak własne tempo ich realizacji oraz nie starajcie się niczego przyspieszać na siłę. W życiu uczuciowym wszystko zaczyna się układać.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta powinny zwolnić narzucone sobie tempo, dzięki czemu wasze działania będą bardziej dokładne. To też pozwoli wam znaleźć więcej energii, by zająć się swoimi hobby w weekend.

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki będą dziś bardzo optymistyczne nastawione do świata. Dzięki waszej wrażliwości czeka was wspaniały weekend spędzony z rodziną lub partnerem. To też dobry czas na rozpoczęcie kreatywnych przedsięwzięć.

Horoskop dzienny - Lew

 • Osoby urodzone pod znakiem Lwa będą dziś bardziej podatne na stres, a co za tym idzie bardziej nerwowe i kłótliwe. Nie starajcie się za wszelką cenę wszystkiego analizować. To nie jest dobry dzień na rozpoczynanie negocjacji czy poważnych rozmów.

Horoskop dzienny - Panna

 • Panny zaczną dziś doceniać to, co do tej pory ofiarował im los. Poczucie szczęścia sprawi, że z radością zakończycie ten weekend. Dzięki temu pozbędziecie się napięcia, które gromadziło się w was od jakiegoś czasu.

Horoskop dzienny - Waga

 • Powinniście wykorzystać ten dzień, by zrealizować jak najwięcej swoich projektów. Warto przeznaczyć wolne chwile na rozwój osobisty i powrót do swoich zapomnianych pasji.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Będziecie dziś o wiele lepiej przystosowywać się do zmian, co przyniesie wam wiele korzyści. Zapomniana znajomość da o sobie znać i przyniesie wam więcej korzyści, niż się spodziewacie.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce mogą na wyrost przyjmować postawę obronną wobec osób, które nie chcą wam zaszkodzić. Wasz niepokój i stres powoduje, że jesteście bardzo zmęczeni. Warto dziś wyciągnąć wnioski z błędów przeszłości.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Na koniec tygodnia Koziorożce będą musiały zwiększyć swoje tempo pracy, jednak wyjdzie wam to na dobre. Poczujecie się dziś bardziej swobodni w relacjach z innymi.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Osoby urodzone pod znakiem Wodnika przed podjęciem poważnej decyzji powinny zasięgnąć porady od kogoś, komu ufacie. Możliwe, że wpadniecie w konflikt z kimś wpływowym. Niestety spór ten nie będzie łatwy do zażegnania.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Zauważycie dziś, że chodzenie na ustępstwa czasem może przynieść korzyści. Jeśli mieliście spory ze współpracownikami, to dziś jest dobry dzień na to, by wyjaśnić nieporozumienia.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: