Horoskop dzienny dla wszystkich znaków - czwartek 7 maja 2020 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień zapowiada się dla Baranów, Lwów i Skorpionów? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na czwartek 7 maja 2020 roku.

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany skupią się dziś na sprawach rodzinnych i osobistych. Musicie jednak pamiętać, by całkowicie nie odcinać się od świata. Zapowiada się dobry dzień zarówno w domu, jak i w pracy.

Horoskop dzienny - Byk

 • Poczujecie się o wiele lepiej, jeśli zrobicie coś tylko dla siebie: może to być spacer, długa kąpiel itp. Myślicie, że tracicie kontrolę nad swoimi działaniami. Przyczyną tego jest brak dobrego planu - to przez to wyolbrzymiacie niektóre problemy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta zauważą, że osoby z ich otoczenia są bardziej aktywne i o wiele lepiej radzą sobie z realizacją swoich planów. Powinno was to zmotywować do tego, by zawalczyć też o swoje pragnienia.

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki tracą za dużo czasu na sprawy, które nie są związane z pracą lub odpoczynkiem. Wasze zachowanie może być spowodowane tym, że na horyzoncie znajduje się ważna kwestia, w której sprawie musicie podjąć decyzję. Dobrze ją przemyślcie, bo ma ona długoterminowy charakter.

Horoskop dzienny - Lew

 • Osoby urodzone pod znakiem Lwa zaczną sobie radzić z zachowaniem balansu między pracą i odpoczynkiem. Lepiej zrozumiecie też ostatnie postępowanie swojego partnera. Obrona waszego stanowiska czasem nie jest warta kłótni, starajcie się znaleźć kompromis.

Horoskop dzienny - Panna

 • Poczujecie się dziś bardziej nerwowi niż zazwyczaj, a pomocne w zwalczeniu stresu może być uprawianie sportu. Im bliżej weekendu, tym czujecie się bardziej zmęczeni. Spróbujcie znaleźć przyczynę, przez którą nie możecie pozbyć się napięcia.

Horoskop dzienny - Waga

 • Wagi odczują dziś zmęczenie nadmiarem obowiązków, jakie ostatnio spadły na wasze barki. Bez wyrzutów sumienia zaplanujcie dziś odpoczynek. Starajcie się też regularnie odżywiać, ponieważ pozwoli to utrzymać wam energię na dobrym poziomie.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Osoby urodzone pod znakiem Skorpiona mają skłonności do narzucania sobie szybkiego tempa. Energia, jaką teraz macie, pozwala wam rozwijać się w wielu dziedzinach, a nowe pasje lub powrót do starych zainteresowań sprawi wam dużo radości.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce będą dziś gotowe iść na ustępstwa, co zostanie bardzo dobrze odebrane przez domowników. Macie obsesję na punkcie pewnego projektu czy marzenia, jednak okażcie więcej cierpliwości - nie zawsze macie możliwość przyspieszyć bieg spraw.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Zawodowo będziecie dziś w centrum uwagi, a to za sprawą pomysłu, który spodoba się całemu waszemu zespołowi. Starajcie się jednak unikać kłótni, które pozbawią was energii. Bądźcie pewni siebie, wtedy zawsze wygracie.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wodniki nie będą miały dziś siły i motywacji do pracy. Macie tendencję do zabierania się za kilka spraw jednocześnie, co jednak utrudnia wam ukończenie jakiegokolwiek planu.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Osoby urodzone pod znakiem Ryb będą miały dziś więcej odwagi, by zawalczyć o swoje pragnienia. Nie warto jednak spieszyć się z radykalnymi kwestiami, zwłaszcza w sprawach uczuciowych.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: