Horoskop dzienny - wtorek 5 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Co wydarzy się w Twoim życiu we wtorek 5 maja? Czy los będzie dla Ciebie łaskawy? Przeczytaj horoskop dzienny i dowiedz się, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach.
Zobacz wideo Onkolożka: witamina C nie leczy raka

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą dziś w doskonałym humorze i z entuzjazmem podejdą do każdego postawionego przed nim zadania. Twój dobry nastrój będzie zaraźliwy, dzięki czemu zyskasz czyjąś sympatię.

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dominujące i żądne władzy. Twoja stanowczość i nieustępliwość mogą stać się zarzewiem konfliktu. Uważaj na to, komu się przeciwstawiasz. Silniejszy od Ciebie gracz może się zdenerwować i narobić Ci problemów. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś niespokojne. Przez cały dzień będzie Cię dręczył niepokój związany z refleksją o nadchodzącej przyszłości. Odtrutką na zszargane nerwy okaże się rozmowa z kimś bliskim. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą odważne i podejmą kilka niepopularnych decyzji. Ktoś może mieć do Ciebie pretensje o Twoje wybory, ale będziesz uparcie obstawał przy swoim. Wkrótce się okaże, czy miałeś rację. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą bardzo ciekawskie. Być może za bardzo, bo wsadzanie nosa w nieswoje sprawy skończy się awanturą. Usłyszysz dziś kilka gorzkich słów. Nie będzie to przyjemne, ale skłoni Cię do refleksji. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny mają przed sobą miły, bezproblemowy dzień. Spędzisz czas na realizacji swoich pasji, rozmowach z bliskimi i szeroko pojętym odpoczynku. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi staną dziś przed kilkoma poważnymi wyzwaniami, ale ze wszystkimi sobie poradzą. Nie uda się to jednak bez pomocy bliskiej osoby. Już wkrótce będziesz miał okazję, aby odwdzięczyć się za okazane wsparcie. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony wpadną w nostalgiczny nastrój. Twoje myśli będą zaprzątać wspomnienia i świadomość tego, że niektóre sprawy nie zostały zamknięte. Zawładnie Tobą melancholia i smutek.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś mistrzami planowania i podejmowania trudnych decyzji. Każde stawiane przed Tobą wyzwanie będzie Cię motywować do dalszej pracy. W pracy wysuniesz się na pozycję lidera. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce poświęcą się sprawom finansowym. Będziesz planować budżet, regulować rachunki i myśleć o większych inwestycjach. Pragnienie bogactwa przysłoni Ci jednak zdrowy osąd. Z ważnymi decyzjami warto się wstrzymać. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś w bojowym nastroju. Kiedy ktoś zwróci Ci na coś uwagę, odpowiesz ostro i bez zastanowienia. Twoje słowa mogą mieć poważne konsekwencje, dlatego postaraj się powstrzymać ochotę na rzucanie ciętymi ripostami na lewo i prawo.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą dziś w niemałych tarapatach. Aby z nich wybrnąć, będziesz musiał poprosić o pomoc kogoś, kogo nie chcesz o nic prosić. To popsuje Ci humor do końca dnia. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: