Życzenia na Dzień Mężczyzny 2020. Kiedy wypada święto mężczyzn? [krótkie wierszyki]

Życzenia na dzień mężczyzny 2020. Dzień wszystkich mężczyzn przypada zawsze dwa dni po święcie kobiet czyli 10 marca. Mimo, że nie jest tak popularny warto w tym szczególnym dniu złożyć życzenia na ręce wujków, przyjaciół, ojców i mężów.

Dzień mężczyzny to dosyć nowe święto. Pierwszy raz był obchodzony w Trynidadzie i Tobago w 1999 r. Inaczej jednak niż w Polsce świętowany jest on najczęściej 19 listopada. Nasi Panowie na piękne życzenia mogą jednak liczy trochę wcześniej bo 10 marca.

Życzenia na Dzień Mężczyzny 2020 r. Krótkie i piękne wierszyki dla panów

Warto w tym szczególnym dniu przesłać krótkie życzenia na Dzień Mężczyzny dla wszystkich ojców, mężów, wujków, braci, dziadków czy przyjaciół. Wcześniej przybierały one formy listów lub kartek, teraz w formie SMS lub wiadomości za pomocą aplikacji messenger sprawiają tyla samo radości czytającym. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji krótkich życzeń na Dzień Mężczyzny, dzięki którym na męskiej buzi pojawi się uśmiech:

***

Przyjmij życzenia chłopie kochany
W dniu Twojego Święta od znajomej baby.
Niech Ci się spełnią wszystkie Twe marzenia
I niech realne staną się pragnienia.,

***

Z okazji Dnia Mężczyzny przesyłam Ci życzenia wielu uśmiechów, dużo radości, pięknych chwil w życiu, dobrych znajomych i spełnienia w miłości!

***

Wiele uśmiechów, a mało złości,
Jak najmniej smutków, dużo radości,
Długich wakacji i moc słodyczy.
Tego Ci dzisiaj… życzy

***

Z okazji Dnia Mężczyzny życzę Ci
Zbierania z życia tylko najlepszych wrażeń
I spełnienia wszystkich marzeń.
I aby słońce na niebie
Świeciło zawsze dla Ciebie.

Więcej o: