Horoskop dzienny na poniedziałek 9 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Czy poniedziałek 9 marca przyniesie Ci szczęście? Jaki będzie początek kolejnego tygodnia? Znajdź poniżej swój znak zodiaku, przeczytaj horoskop dzienny i dowiedz się, co zapisano Ci w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiejszy dzień będzie bardzo udany. To dobry czas na prowadzenie negocjacji i załatwianie spraw urzędowych. Również w życiu uczuciowym będzie Ci się powodzić. Wieczorem możliwa niezapomniana randka.

Horoskop dzienny - Byk

W poniedziałek będzie rozpierać Cię optymizm i pozytywna energia, którymi będziesz zarażać. Twój dobry humor sprawi, że ludzie będą do Ciebie lgnąć. Nawiązywanie nowych znajomości przyjdzie Ci dziś z łatwością.

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Ten dzień będzie dla Ciebie czasem relaksu i wyciszenia. W pracy będziesz mógł działać bez pośpiechu, a po południu znajdziesz trochę czasu tylko dla siebie. Poświęcisz się także swojej rodzinie i bliskim.

Horoskop dzienny - Rak

To będzie lekki i przyjemny dzień. Nie będziesz musiał interweniować w żadnej pilnej sprawie i wszystko będzie układać się po Twojej myśli. Otaczający Cię ludzie będą w pogodnym nastroju, co sprawi, że i Ty poczujesz odprężenie i spokój. 

Horoskop dzienny - Lew

Będziesz dziś walczyć jak Lew z powracającymi wspomnieniami i nieprzepracowaną przeszłością. Nie będziesz dziś w dobrym nastroju, co odbije się na Twoich efektach w pracy. Twój humor sprawi także, że ktoś poczuje się odrzucony.

Horoskop dzienny - Panna

Czeka Cię spokojny, błogi dzień. Nigdzie nie będziesz się spieszyć, nikt nie będzie Cię poganiał. Po południu zajmą Cię sprawy związane ze zdrowiem i urodą. Znajdziesz sporo czasu na relaks i regenerację sił. 

Zobacz wideo Dlaczego produkty dla kobiet są droższe? Różowy podatek

Horoskop dzienny - Waga

Od samego rana będzie rozpierał Cię dobry humor, który okaże się zaraźliwa. Twoja pozytywna aura sprawi, że ludzie będą do Ciebie lgnąć. To także dobry dzień na załatwianie interesów i prowadzenie negocjacji. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś władcze, a momentami nawet despotyczne. Chęć postawienia na swoim nieco Cię zaślepi i sprawi, że ktoś poczuje się urażony. Będziesz musiał przepraszać za swoje zachowanie. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zapragną dziś zmian. Zaczną rozglądać się za nową pracą, zabiorą się za remont lub przemeblują mieszkanie. Dzisiejszy dzień będzie sprzyjał sprawom związanym z umiejętnościami manualnymi.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Będziesz dziś skupiony i bardzo systematyczny. W pracy rozwiążesz nawet najtrudniejsze problemy i udzielisz komuś kilka ważnych rad. Po powrocie do domu czeka Cię miła niespodzianka.

Horoskop dzienny - Wodnik

Tego dnia najważniejsze będą dla Ciebie spotkania towarzyskie i rozmowy z bliskimi. Możliwe, że przez telefon dowiesz się dzisiaj czegoś ciekawego. Poniedziałek będzie sprzyjać także nawiązywaniu nowych znajomości.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą mieć dziś potrzebę brylowania w towarzystwie i stawania na piedestale. Z tego powodu będą dość nerwowe i łatwo będzie je wyprowadzić z równowagi. Wieczorem możliwa niezapowiedziana wizyta.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: