Horoskop dzienny - poniedziałek 2 marca Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Czy poniedziałek 2 marca będzie dla Ciebie pomyślnym dniem? Co czeka Cię w życiu zawodowym, a co w życiu osobistym? Poznaj odpowiedź, czytając horoskop dzienny!

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą dziś działać z dużą pewnością siebie. Twoja bezkompromisowa postawa nie wszystkim się spodoba. Możliwe sprzeczki, ale także sukcesy w realizacji najśmielszych celów. 

Horoskop dzienny - Byk

To będzie dla Ciebie niespokojny dzień. Czeka Cię sporo zmian, nagłych zwrotów akcji i innych sytuacji, które mogą wyprowadzić Cię z równowagi. Na szczęście wieczorem przyjdzie czas na relaks.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Usłyszysz dziś kilka interesujących propozycji, z których jedna będzie tą nie do odrzucenia. Pamiętaj jednak, aby rozważnie podejmować decyzję i nie dać się wmanewrować w coś, czego nie chcesz.

Horoskop dzienny - Rak

Poniedziałek będzie dniem, w którym usłyszysz coś, czego lepiej nie przekazywać dalej. Plotkowanie może się źle dla Ciebie skończyć. Choć będzie kusić, lepiej ugryź się w język.

Horoskop dzienny - Lew

Będziesz dziś obowiązkowy, systematyczny i pełen zapału. Twoje wyniki w pracy zrobią wrażenie nawet na przełożonym. Usłyszysz kilka miłych słów lub otrzymasz nagrodę.

Horoskop dzienny - Panna

To będzie spokojny, ale miły dzień. W pracy będziesz mógł działać bez pośpiechu, po południu spotkasz się z kimś bliskim, a wieczorem będziesz mieć czas na swoje sprawy - w tym odpoczynek.

Zobacz wideo Sonda Parker Solar

Horoskop dzienny - Waga

Uważaj, bo może być dziś nerwowo. Lepiej trzymaj emocje na wodzy, bo jeśli dasz się im ponieść, może dojść do poważnej kłótni, która będzie mieć wiele niemiłych konsekwencji. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Dziś poczujesz, że znasz się na rzeczy, bo kilka osób poprosi Cię o pomoc. Udzielaj rad z rozwagą, a jeśli nie masz zdania na jakiś temat, otwarcie to zakomunikuj.

Horoskop dzienny - Strzelec

Poniedziałek będzie sprzyjać porządkowaniu, nie tylko mieszkania, ale też spraw osobistych. Pora ruszyć naprzód i przestać roztrząsać przeszłość. Niewykluczone, że poznasz kogoś interesującego. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Rozwiążesz dziś trudny problem, który dręczy Ciebie lub Twoich bliskich od dłuższego czasu. To pozwoli Ci znów odetchnąć pełną piersią i cieszyć się z drobiazgów. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Odczujesz na własnej skórze, do czego może doprowadzić zazdrość. Ktoś powie Ci kilka przykrych słów lub będzie knuł przeciwko Tobie. Uważaj na fałszywych przyjaciół. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą dziś marzyć o dalekich podróżach. Choć planowanie wakacji to kusząca opcja, nie myśl o niebieskich migdałach podczas pracy, bo Twoje nieobecne spojrzenie może zwrócić uwagę Twojego szefa.

Więcej o: