Indie: kuzyn zgwałcił 4-miesięczną dziewczynkę. Dziecka nie udało się uratować

Indie. Czteromiesięczne dziecko została zgwałcona przez swojego kuzyna podczas przyjęcia weselnego zorganizowanego w regionie Daudnagar. Dziewczynka nie przeżyła.

>> Co robić, gdy jesteś świadkiem przemocy wobec dzieci? >>

Zobacz wideo

Jak podaje "Times of India" rodzice wraz z dzieckiem przyjechali na uroczystości weselne zorganizowane w niedzielę 16 lutego niedaleko miasta Lucknow w północnych Indiach. Około godziny 19:00 do matki i jej córki podszedł kuzyn, który zapytał czy może zabrać ją i się z nią pobawić.

30-letni kuzyn zgwałcił 4-miesięczną dziewczynkę. Dziecko nie przeżyło

Po dwóch godzinach rodzice zaczęli szukać dziewczynki i jej kuzyna. Ich zniknięcie wywołało panikę wśród gości weselnych oraz mieszkańców miasta, którzy przyłączyli się do poszukiwań.

Po chwili jeden z rolników znalazł nieprzytomne dziecko leżące w trawniku w pobliżu miejsca, gdzie odbywało się wesele. 30-letni kuzyn był tam razem z nią, jednak z powodu powstałego chaosu, udało mu się uciec.

Rodzice zabrali swoją córkę do szpitala, ale lekarze nie byli już w stanie pomóc 4-miesięcznej dziewczynce. Po stwierdzeniu zgonu lekarze zawiadomili policję. Zastępca komisarza policji Sarvashresth Tripathi dodał, że gwałt musi zostać jeszcze potwierdzony w sekcji zwłok dziecka.

Na podstawie skargi złożonej przez ojca dziewczynki wniesiona została sprawa dotycząca morderstwa i gwałtu. 30-letni kuzyn został jeszcze tego samego dnia zatrzymany przez policję.

Więcej o: