Wypadek na autostradzie A4. Rozpędzony tir "zdmuchnął" samochód dostawczy. Dwie osoby są ranne

Wypadek na autostradzie A4 pomiędzy węzłami Brzeg i Brzezimierz. W zdarzeniu brały udział cztery pojazdy, w tym samochód ciężarowy, dostawczy i dwa samochody osobowe. Dwie osoby są ranne.

Do wypadku na autostradzie A4 doszło około godziny 10:30. Na pasie awaryjnym pomiędzy węzłami Brzeg i Brzezimierz zatrzymał się kierowca samochodu dostawczego, aby poprawić pasy zabezpieczające przewożony na naczepie basen. W tym momencie obok przejechał samochód ciężarowy, a pęd pojazdu sprawił, że naczepa dostawczaka przewróciła się. Kierowca ciężarówki zauważył, co się stało i zahamował. Wówczas w tira uderzył samochód osobowy, który następnie odbił się od cieżarówki i uderzył w kolejną osobówkę - relacjonuje strona Strzelin998.

 >>> Miałeś wypadek? Nie uciekaj z miejsca zdarzenia

Zobacz wideo

Wypadek na A4. Dwie osoby są poszkodowane, uszkodzono infrastrukturę drogową

W wyniku wypadku na A4 ranne zostały dwie osoby. W miejscu zdarzenia interweniowały policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. "Gazeta Wrocławska" informuje, że uszkodzona została infrastruktura drogowa. Jezdnia w stronę Wrocławia została czasowo zablokowana, ale obecnie jest już przejezdna. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają służby. 

Więcej o: